Bezdôvodné meškanie menštruácie?

evkakozickova
27. feb 2020

Ahojte viem trochu blbá otázka ale aj vám niekedy len tak meškala menštruácia ak áno tak koľko dní ? Tehotná asi niesom lebo nemám vôbec žiadne príznaky

lenka2710
27. feb 2020

@evkakozickova mne väčšinou mešká, keď som chorá alebo ide na mňa choroba! Najdlhšie mi meskala tri týždne bez priciny, už som mala riadne stresy! Pričin môže byť veľa 😉

evkakozickova
autor
27. feb 2020

@lenka2710 práveže som nebola ani chorá ani žiadny stres nemám pravidelnú ale vždy od toho 22 najneskôr do 27 prišla a teraz nič ani len žiadne príznaky okrem bolesti pŕs

natali8581
27. feb 2020

@evkakozickova skús test ...🙂

veronikaszabova
27. feb 2020

No skus test 🙂
Vies kolko zien nema ziadne priznaky?

sunny8
27. feb 2020

Mne meškala teraz :( a dostala som o to silnejšiu a bolestivejšiu. Prvýkrát mi meškala vždy chodí presne

evkakozickova
autor
27. feb 2020

@sunny8 a koľko ty meškala ?

evkakozickova
autor
27. feb 2020

@evkakozickova ani len výtok nemám taký ako pri prvom tehotenstve na začiatku teraz ho mám skôr taký vodňatejšy mliečnej farby ako keby som už mala dostať no stále nič strašné ma to znervózňuje...

martinka13
27. feb 2020

Mne meskava. Naposledy 7 dní. V mladosti sa mi stávalo pravidelne, že mi jeden cyklus v roku vynechal. Väčšinou to bolo v lete.

akinom0077
27. feb 2020

@evkakozickova / samozrejme ze ano ale nikdy nie viac ako tyzden. S chorobou mi to nikdy nesuviselo.

evkakozickova
autor
27. feb 2020

@akinom0077 a máš pravidelný menzes?

zuzankkaa1
27. feb 2020

@evkakozickova ahoj,ja to prave riesim. Meska mi uz tyzden. Presne ako hovoris,ziadny priznak,ani hlien,nic. Prsia ma bolia. Urobila som uz vela testov aj utz aj hcg u gyn vsetko negat. Mala som vodnaty vytok,zapal,dostala som atb a nic....normalne som z toho na nervy 🤬

evkakozickova
autor
27. feb 2020

@zuzankkaa1 Ja som s toho veľmi nervózna že čo ak náhodou budem zase tehotna a to malý ma len 20 m

zuzankkaa1
27. feb 2020

@evkakozickova ja tiez...u mna by to bolo 4 dieta 🙄 my sme mali sex s kondomom cize muz hovori ze ziadna sanca,podla testov tiez nie som a potom kuknem nejaku debatu a tam ze otehotneju aj cez kondom aj s antikoncepciou aj cez podviazane vajecniky 🤦‍♀️🤦‍♀️ takze stale dookola nervy. Skus urobit test,musis vediet na com si...😑

evkakozickova
autor
27. feb 2020

@zuzankkaa1 dnes celý deň rozmýšľam že čo budem robiť ak naozaj budem test si urobím ale ešte trochu počkám možno len naozaj príde

evkakozickova
autor
27. feb 2020

@zuzankkaa1 a ak sa smiem spýtať mala si už niekedy bezpríznakové tehotenstvo ?

zuzankkaa1
27. feb 2020

@evkakozickova praveze mala vzdy,v tom zmysle ze iba mi meskal menzes a max.ma boleli prsia. Ale mas aj vytok,to moze svedcit o zapale. Aj ja ho mam a mam zapal. Vytok zo zapalu nemusi byt len nejaky hrudkovity,ale aj vodnaty.
Inak, druhe dieta nie je taky masaker,praveze aspon budu partaci,cim blizsie vekovo k sebe,tym lepsie. 😁 Ale viem,ze len ty vies ci ti to vyhovuje alebo nie 🤔 inak ja ked mam urobit test tak mam taky stres ze to nedokazem,ja sa len vycikam a manzel testuje 😯

evkakozickova
autor
27. feb 2020

@zuzankkaa1 tak ten môj malý je dosť náročný práve preto už nechcem a ešte k tomu máme malý byt neviem ako by sme tu žili z dvoma deťmi...ja sa tiež bojím robiť si test poslednej dobe s toho niesom vo svojej koži stále premýšľam..

majamat
27. feb 2020

ja som kedysi, ked som bola maldsia mavala 2t meskanie tak 2x rocne. teraz mavam pravidelnejsie, ale skor sa mi niekedy stane, ze mam cyklus kratsi.

dovodov na meskanie moze byt mnoho. ak je tu riziko tehu, treba skusit test. ak mas nejake gyn, problemy, tak smer gynekolog. no kludne to moze byt hormonalna porucha, pripadne nachaldnutie, rpipadne aj pri chybajucej ovulacii, ci oneskorenej ovulacii sa moze cyklus natiahnut.

evkakozickova
autor
27. feb 2020

@majamat tak to áno ja to mám tak že jeden mesiac dostanem 21 a mávam tak 4-5 dní dva dni silné potom už len špinim potom dostanem o dva dni neskôr alebo v rovnaký deň minulý mesiac som mala 27 od pôrodu sa toho dosť zmenilo...

majamat
27. feb 2020

@evkakozickova tak moze byt taka hormonalna nerovnovaha. kazda sme ina a nielen to, aj u jednej zeny mozu byt pocas zivota dost velke zmeny v menstr. cykle.

charaka
27. feb 2020

@evkakozickova ja riesim momentalne to iste... kramy mi meskaju 5 dni, absolutne ziadne priznaky, ze by som to mala dostat... tehotenstva mam za sebou dve a vzdy som este pred menstruaciou vedela, ze som v tom... ale uz sa zacinam bat... inak mam taky mliecny vytok...
A zabudla som napisat, ze som uz treti tyzden chora (prechladnutie, kasel, nadcha...)

akinom0077
28. feb 2020

@evkakozickova / ano mam vzdy 30-31 dni

zuzankkaa1
29. feb 2020

@evkakozickova ahoj,mas nieco nove? Ja stale nic 😰

evkakozickova
autor
1. mar 2020

@zuzankkaa1 ja tiež stále nič normálne mi už zo všetkého hrabe ale aj si myslím že som v tom nieže by som nechcela druhé dieťa ale nie tak skoro a v takých podmienkach všetky naše plány sú v keli ak chces napíš mi správu potrebujem sa niekomu vyrozprávať 😭

sofinka1301
7. mar 2020

@evkakozickova ahoj, tak ako si dopadla? Si tehu?

evkakozickova
autor
7. okt 2020

@sofinka1301 dopadla som tak že o mesiac rodim 😅

sofinka1301
7. okt 2020

@evkakozickova vau 😊 ja v decembri 😊😊😊držím palčeky

evkakozickova
autor
7. okt 2020

@sofinka1301 ďakujem, nápodobne 😊 už vieš čo to bude ?

sofinka1301
7. okt 2020

@evkakozickova ďakujem pekne áno budeme mat slečnu 😊a vy?

evkakozickova
autor
7. okt 2020

@sofinka1301 tiež dievčatko 😅 tak gratulujem,hlavné veľa zdravíčka malej. Akurát som si to tu tak čítala čo všetko som vtedy popísala...a teraz toľká radosť s tohoto že budeme mať princeznú 🥰