Bioptron - cysta na vaječníku

isk
29. nov 2021

Ahojte, prosím o radu.
Máme požičanú lampu bioptron compact III. Farebné filtre nemáme. Viete niekto prosim, či je s ňou odporúčané nasvecovať vaječník, na ktorom je cysta? onko markery mám v poriadku. Čítala som niekde v diskusii (ale to len jedna pani povedala), že ak je v tele cysta alebo nádor aj nezhubný, že lampa podporuje rast a môže to zle dopadnúť. Mne sa cysta zväčšuje, je tam pravdepodobnosť operácie, tak som chcela vyskúšať všetko v rámci samoliečby no nie som si istá, či lampu môžem používať. Doktorky neviem, či sa mám spýtať, či ma nevysmeje, že je to hovadina alebo čo. Ďakujem vopred veľmi za radu.
🍀

katuskaveronika27
29. nov 2021

@isk mňa ties operovali mala som cystu na vaječníku. Operovali má laparoskopicku. A do teraz je to v poriadku už 😊 mne sa tiež zväčšovala

isk
autor
29. nov 2021

@katuskaveronika27 ja už tiež jednu laparoskopiu 5 rokov dozadu za sebou mám.

staronova
29. nov 2021

Ak by to bolo vhodne a podskusane odporucila by ti to lekarka.

isk
autor
29. nov 2021

@staronova no to asi áno, preto sa pýtam, či s tým nemá niekto skúsenosť. Ten prístroj stojí aj 1000€ takže nie každý to má možnosť skúšať. Veľa žien chváli ale čo sa týka cýst to neviem

staronova
29. nov 2021

@isk my lampu doma mame, ale na cysty,to som v pouziti necitala

isk
autor
29. nov 2021

práve mi prišla správa na moju otázku od certifikovanej predajkyne na slovensku "mozte svietit Bioptron podporuje rast zdravych buniek" ale asi sa predsalen opýtam lekárky

roztlieskavacka
29. nov 2021

@isk a to mas ake cysty ? Vodnate?

isk
autor
29. nov 2021

@roztlieskavacka toto neviem, robia sa mi pravidelne a vždy nejako zanikli, táto robí šarapatu

roztlieskavacka
29. nov 2021

@isk ved píšeš ze si po laparoskopii 5 rokov, to ti nepovedali nález aký si mala?

isk
autor
29. nov 2021

@roztlieskavacka vtedy nešlo o cystu, ale o vajcovod ktorý mal šírku 7cm plný hnisu. Museli to prepchávať laparoskopicky