Biorezonancia a diagnostika ne(plodnosti)

figurka1985
12. feb 2013

Ahojte dievcence.
Uz dva roky sa snazime o mimi, a zatial bezuspesne. Zacali sme seriu vysetreni, cakame na vysledky. Ale mne sa tie vysetrenia zdaju byt prilis zdlhave a komplikovane. Kym mi na nieco pridu, stratim vela casu, penazi a nervov...
Skusili ste niektora diagnostiku Biorezonanciou? Myslite, ze by som sa pomocou teto metody dozvedela, kde treba hladat problem, a co treba riesit? Alebo myslite, ze v mojom pripade je to zbytocne?
Dakujem 😉

evelin325
12. feb 2013

@figurka1985 Ahoj, poznám tvoje trápenie, aj my sme sa snažili skoro 2 roky, skúšali sme všetko možné bylinky, drahé kamene,chodenie po doktoroch, atď., tú biorezonanciu sme neskúšali,takýmto veciam veľmi neverím, lebo mi to príde na spôsob herbalife........ja som si dala poradiť Femibion 400 a homeopatiká a po 3-4 mesiacoch som otehotnela 🙂

figurka1985
autor
12. feb 2013

@evelin325 ake homeopatika? a zistili ste nakoniec, kde bola chyba?

evelin325
12. feb 2013

@figurka1985 chyba bola u mňa, nedozrievanie vajíčok a nemala som ovuláciu, partner bol v poriadku
volajú sa minerálne soli

figurka1985
autor
12. feb 2013

@evelin325 mineralne soli? To som este nepocula. Predpokladam, ze mau sirokospektralne vyuzitie....

evelin325
12. feb 2013

@figurka1985 ani nie, je ich 12 druhov a každá rieši iný zdravotný problém.....

ludinka
13. feb 2013

@figurka1985 ahoj ja som bola na biorezonancii lebo som mala podozrenie na endometriozu a na tej diagnostike mi ju tak isto zistili bez toho aby som nieco o tom hovorila....takze teraz idem na laparoskopiu, tak isto tam vedia zistit ci nemas rozhadzane hormony a ine veci....

figurka1985
autor
13. feb 2013

@ludinka super, ze niekto so skusenostami 🙂 dakujem za odpoved...
takze si myslis, ze a hormony mi vedia diagnostikovat? myslis, ze by zistili aj pricinu tho, ze sa nam nedari? 😖

leya
13. feb 2013

@figurka1985 ahoj! bola som na biorezonancii, na stanovenie energetickeho stavu organov a citlivosti na potraviny. nie som si ista, ci to dokaze stanovit presne diagnozy, hladinu hormonov uz vobec nie. stanovi skor len poruchu v energetickej drahe toho ktoreho organu. mnohe organy sa navzajom ovplyvnuju, je to dost komplikovane (napr. plodnost okrem ineho ovplyvnuje stav obliciek, ktore su sidlom zivotnej energie a tak podobne). liecba je casto kombinovana s cinskou medicinou, pripadne dietoterapiou a akupunkturou. drzim palce!

figurka1985
autor
13. feb 2013

@leya dakujem velmi pekne 😉

ludinka
13. feb 2013

@figurka1985 oni len povedia ci ich nemas rozhadzane ale nepovedia ti presne ktory hormon mas napr. zvyseny alebo tak....to by to mal spravit gynekolog hormonalny profil, @figurka1985 ma pravdu ze liecba jes kombinovana s velmi, velmi prisnou dietou

figurka1985
autor
13. feb 2013

@ludinka @leya Dakujem dievcence, tak to zrejme skusim... pocula som, ze diagnostika stoji 20 eur? teda aspon tu v po... moze byt?

ludinka
13. feb 2013

@figurka1985 s tymi cenymi je to rozne zavisi od lokality 😉

figurka1985
autor
13. feb 2013

@ludinkasom z presova. ty si kolko platila?

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
le_to
26. feb 2014

neodporúčam !!!!! bola som na Tomášikovej v Bratislave a moje problémy sa 1000krát zhoršili a nie že zlepšili či vyliečili, takže nikomu neodporúčam !!! a to si za to vypýtala 78Eur 😝