Bolesť podbruška a menzes meškajúci 14 dní

wanes1998
11. júl 2017

Ahojte mam bodavu bolest v podbrusku a vystreluje az ku konecniku. Menstruacia mi meska uz 14 den. Test som si robila pred 4 dnami a vysiel neg. :( . Mal alebo ma niekto takí to isti problem? :(

1medvedik1
11. júl 2017

@wanes1998 určite choď ku gynekológovi! Ja som mala veľakrát bodavú bolesť v podbrušku, záleží na tom na ktorej strane to máš. Nechcem ťa strašiť, ale môže to byť cysta.. Ja som tak mala min. 3x, zápal maternice, alebo ti len blbnú hormóny.. Nie som lekárka, preto ti ani ja a asi ani nikto tu nepovie presne čo ti je. Choď určite čím skôr ku gynekológovi, lebo niečo nie je u teba v poriadku.. Veľa šťastia

wanes1998
autor
11. júl 2017

Bola som na gyn. a ze vraj to nic nieje. Zajtra mam ist na sono tak som zvedava co mi tam povedia. Dakujem 🙂

bubbinaa
11. júl 2017

A nepovedal ti doktor, prečo môžeš mať také problémy? My to nejak nejde do hlavy ale tak snáď ti sono ukáže. Dúfam to nebude nič vážneho a všetko bude oki. Však sem potom napíš ako si dopadla.

wanes1998
autor
11. júl 2017

Vysetrila ma s timi zelezami a tlacila mi podbrusko a pytala sa ci ma to boli ... ja som skoro vyletela z tej kozi taka bolest to bola... potom mi pichla injekciu aby sa mi spustila menstruacia a ak sa nespusti tak som tehu co by som bola velmi stastna aj s priateľom 🙂 jasne dam vediet ;)