Bolesť podbruška pri ovulácii

23. máj 2022

ahojte, je normalne ak ma boli pri ovulacii podbrusko? Skôr viac na jednej strane, ale bolest je to taka ako ked mi ma prist MS. (neni to nic strasne ale citim to)
Dakujem

alenamihal
23. máj 2022

to som ja mala tento mesiac..masaker az 5dni ma bolelo pobruchu...uz som chcela ist k gyndoske,ale neako to preslo....ani pri MS ma tak neboli ako pri ovulacii..brrr,,pomohla mi alchemilka..

autor
23. máj 2022

zaujimave preco jeden mesiac ani neviem ze mam ovulaciu a druhy mesiac takato bolest

autor
23. máj 2022

raz som mala tak ze dva tyzdne som mala takto vstrede cyklu bolesti..az som s tym bola na pohotovosti, lebo som sa bala ze to je cysta

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ildiko36
23. máj 2022

Ja to mam kazdy mesiac od 3.pôrodu, 40r som nevedela čo je ovulácia, som nikdy bolesti pri tom nemala, teraz je to hrozne , trvá to daakych 8hodin

autor
23. máj 2022

@ildiko36 a to ja som este ani nerodila 🙈 a bolesti mavam

tamvtme
23. máj 2022

Ano ja to tak mam...pred tehu som ani nevedela, kedy mam ovu a co mi po porode nabehol cyklus, tak niekedy mam pri ovulke horsie bolesti ako pri MS....🙈 ale zas pri MS uz mi nebyva tak zle ako pred tehotenstvom
...

alenamihal
23. máj 2022

Presne prezivam to iste co zeny tu pisu....MS bez bolesti ,ovulacia je hotove peklo a to mam odrodene 3x ...a po 40tke...asi zacnem patrat,preco je to tak.kedze z mesiaca na mesiac je to horsie,,,

lenkau22
25. máj 2022

Ja som takuto ovulaciu zacala mat asi cca pred 2rokmi, aspon vies ze ovulujes. Je to normalne, kazda zena to ma ine. Som 7mesiacov po porode a teraz som to znova zacala citit ked ovulujem, po porode som mala cely cyklus rozhadzany 15dnovy a tak. Teraz sa to uz upravilo tak znova citim obulaciu. Niekedy to bolo horsie niekedy slabsie