Bolesť podbruška pri užívaní Duphastonu

koka231
1. jún 2015

Ahojte mali ste bolesti podbruska vajecnikou ako na ms pri uzivani duphastonu lebo uzivam duphaston od 15dc a od 16dc spinim a mam neskutocne bolesti v oboch vajecnikoch cele podbrusko ma vlastne boli ale nie je to cely den v kuse ale take intervaly ...mali ste to niektor pri uzivani tohoto lieku?

my_angel20
1. jún 2015

@koka231 Ahoj. ja som tiež mávala takéto bolesti pri užívaní duphastonu, takže v pohode.

koka231
autor
1. jún 2015

@my_angel20 no super dakujem lebo som sa aj trosku zlakla aby mi nenarobilo niejaku sarapatu

tinka881
1. jún 2015

Ja som tiež zacinala 15dc a prve dva mesiace som mala total krce, až som sa nevedela postavit zo stolicky, tento mesiac už vsetko ok. Asi si musi telo navyknut....preco ho uzivas?

dadulka256
1. jún 2015

opýtaj sa gynekologa na stránke www.poradnagynekologa.sk

koka231
autor
1. jún 2015

@tinka881 no snazime sa s mm o babo nedari sa som bola aj na laparke prefuku ..a brala som aj clostyl 5-9dc a teraz duphik moj dr povedal ze ked do troch mesiacoy nezostanem tehu ma pisle do centra ...inak mam priechodny len lavy vajcovod

tinka881
1. jún 2015

@koka231 aj my sa snazime, ale mne sa najprv musi upravit cyklus, lebo som 9 rokov brala HAK a teraz ich mam rozhadzane a musi gyn zistit ci vobec mam ovulku. Kazal mi si robit testy, prvy mesiac vobec nic a teraz boli na ovu teste dve ciarky, ale druha bola bledsia ☹