Bolesť pri močení

noemikatka
17. sep 2020

Ahoj potrebujem poradit pred mesiacom som mala zapal močového mechura bola som u urologa ..znova citim bolesť už 3dni pri moceni aj v podbrusku nutkanie na cikanie aj cítim plný mechúr stále ale nemám ho plny bola som u obvodnej zobrala mi moc ale bol negativny odporučila mi ist gynekologovy myslite že stymto ma zoberie? Ďakujem za odpoved čaje nezaberaju:((

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noemikatka
autor
17. sep 2020

@viestta viem ale pýtam sa či mozem ist aj knemu lebo v moci som nič nemala

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
17. sep 2020

@noemikatka na sono ťa neposlali? známa mala to isté a našli jej problém v močovom mechúre...aspoň skús urol. čaj...to môžeš piť Ip...

noemikatka
autor
17. sep 2020

Juj baby už som dnes obiednana gynekológvi myslite že tam pôjdem zbytocne ? :(

noemikatka
autor
17. sep 2020

@deti95060810 nie neposlali naposledy keď som bola u urologa tak my sono robil ale noc nenasiel dnes je to rovnako bolesť ale moc negativny a zevraj mám navštíviť pre istotu aj gynekológa dnes tam aj idem až sa hanbím či namna nebude kukat ako puk že s tym idem knim

kika831
17. sep 2020

@noemikatka ja riesim momentalne to iste. Pytaj sa k urologovi. Na gynde by ta tak isto len poslala k urologovi.

moniikka
17. sep 2020

@noemikatka ja som akurat mala na gynde preventívnu ked som mala bolest pri močení a bolo z toho zápal močových ciest a močového mechura. Normálne mi predpisala ATB a hotovo. Nikde na urologii som nebola

noemikatka
autor
17. sep 2020

Ďakujem baby už mám za sebou gynekologa a hneď ma aj pochopil keď som mu povedala ze mam bolesť ale moc negativny zobral mi ster z maternice niaku rozsirenu cytologiu ureaplazma mykoplazma vraj pri takychto býva tiež bolest pri moceni tak uvidime ake budu výsledky

monkabohdalova
17. sep 2020

@noemikatka moje urologicke problémy súviseli s gynekologickými, takže určite choď, nič tým nestratiš

noemikatka
autor
18. sep 2020

@monkabohdalova Už som bola a smiem sa spýtať či ti bolo

monkabohdalova
19. sep 2020

@noemikatka ja mám vrodenú vadu maternice, tak to súvisí s tým, ..vaginalne tabletky mi na to pomohli

janusik45
19. jan 2021

ahoj mam podobny problem nevyriešila si to?