Bolesť pri pohlavnom styku a bolesť podbruška

dmnknvtn
1. aug 2017

Dobrý deň,
chcem sa opýtať na bolesť pri sexe, ktorá u mňa pretrváva už dlhší čas. Nepoužívame kondómy (s nimi to tak isto bolelo), neužívam HAK, zápaly a tie mykózy alebo tak nemám a neviem čo môže byť problém. Partnerov penis je priemerný, takže to tiež nie je problém a počas toho som dosť vzrušená a vlhká. Vedel by niekto poradiť čo by to mohlo byť, bojím sa, že ak pôjdem ku gynekológovi, tak nič nenájde a ja budem len na smiech. Psychologické poruchy tiež nemám, práve že ja sa na to veľmi teším, až kým nepríde bolesť a musíme prestať.

smejko18
1. aug 2017

@dmnknvtn ahoj.aj ja mám občas takú bolesť a až v cenre martine pri prehliadke mi povedal lekar za.mi robia zrasty na vajecniku.ze ma to.môže bolieť aj pri milovaní.tak už teraz viem prečo mám občas bolesť

dmnknvtn
autor
1. aug 2017

@smejko18 lenže ja som z okolia Prešova..takže mám ísť radšej na tú gynekológiu? Nechodím tam veľmi rada a chcem aby to prešlo samo, ale zas mám strach z toho čo to môže byť, ale keď to nič také nebude?

smejko18
1. aug 2017

Ja som t.nešla kvôli tomu.len nam sa nedari bábätko.a moja gunekologicka nevidela nič a keď urobili so o tam hneď povedali ze sa robia zrasty ze ma to môže bolieť.a to som nič nehovorila... a keď sondou pritlacil bola to presne ta bolesť.. takže nemusíš ísť tam,ale choď s tým k lekarke.ale ci to uvidí ťažko povedať... alebo skús si nájsť na méte nejake centrum a len tak napíš do fóra svoj problém.helios ma také niečo a odpovie ti lekár...

janka2810janka
1. aug 2017

Ahoj ja som tiez mavala a vysledok endometrioza . Určite zajdi k doktorovy

smejko18
1. aug 2017

@janka2810janka áno.súhlasím s jankou.ja takisto.zrasty a endometrioza.ale nerozumiem ze pri bežnej prehliadke mi to nezistili...

janka2810janka
1. aug 2017

@smejko18 mne povedali ze sa to da iba laparkou. V podstate az po nej mi oznamili vysledok. A tie bolesti su spôsobené tym ze ti pri pohlavnom styku takpovediac "zachyti"lozisko endom a to sposobuje bolesť. Aj zrasty presne.

@dmnknvtn určite to nepodcenuj . Ja som to oddalovala tiež a banujem teraz . Choď na vysetrenia.
Drzim palce . Mozno to nebude ono ale radsej preveruj 😊

pininka
1. aug 2017

Urcite na smiech nebudes, sex nema preco boliet. Treba to vysetrit. Ja hoci som rodila cisarskym tak uz to tam vo vnutri je vsetko nejako nizsie a niektore polohy ma bolia. Hoci moja doki mi stale vravi ze mam ukazkovy krcek. Ale je nizsie, citim to.

rucka77
1. aug 2017

Ja som to mávala tiež a zistilo sa, že mám myóm, tak by bolo najlepšie si to zistiť u doktora a dať sa prezrieť. Netreba také veci zanedbávať. Predsa len sex je o radosti a nie o tom, že to nejak pretrpíme😉

daduska_maminka
1. aug 2017

@dmnknvtn ak máš bolesti pri pohlavnom styku rieš to s gynekologom. Môže to byť hocičo. Ak nemavas zapaly mykozy mozes mat. Moze to byt aj problem v maternici alebo s vajecnikmi a taktiez aj s mocovym mechurom. Ak by gynekolog nasiel nejaky problem ako zapal kvasinky .. nech sa zacne liecit aj tvoj priatel, aby sa ti to po liecbe znovu nevratilo. Ale takéto veci konzultuj len s gynekologom. do teba nevidime vieme ti len povedat nase skusenosti.Vela stastia a drzim palce.

uskrnica
1. aug 2017

Najlepsie by bolo zajst k doktorovi, lebo vsetko take "normalne" co to mohlo sposobovat si uz vylucila a nech by to bolo cokolvek z toho co tu baby spominali, je dobre aby o tom vedel doktor ak by sa s tym uz aj nedalo hned nieco robit. Nikto ti nemoze takto na dialku na isto povedat co to je

lucia2509
12. aug 2017

@dmnknvtn nám pri bolestivom sexe pomohol gél. odporucila mi ho lekárnicka a po pár dnoch ako som si ho natierala som mala konecne normalny sex. vyskusajte ho aj a a snad vam to pomoze. (nebycrom) 👍

daduska_maminka
13. aug 2017

Na tvojom mieste by som zašla na gynekológiu. Aj keď si doteraz nemala nejaké ženské problemi môžu hocikedy prísť. Ako nejaký zápal v pošve mykoza.. môže to byť problém aj s maternicou a vajecnikmi ale aj mocovym mechurom. Taktiež keď som ja mala bolesti mi zistili lokálny zápal slepého čreva a to som fakt nečakala. Čím skôr navstivis gynekológa tým skôr zistíš čo to je. Veľa šťastia prajem a skóre uzdravenie.