Bolesť pri prvom sexe

12. apr 2021

Dobrý deň ospravedlňujem sa ak je to nevhodné prosím povecte mi 9-teho sme s priateľom skúsili prvý sex ale strašne to bolelo vošiel do mňa ale nie celý nechali sme to tak druhý deň sme skúsili zas už do mňa vošiel celý robil to pomaly ale bolelo to strašné ja si myslím že to bol nevydarený ale samozrejme chránený
veľmi ma to bolelo ale som nekrvacala neviem či som ešte panna lebo keď vybral a dal zase do mňa tak stále to bolelo
keď už bol pri blane neviemm či sa Blaná pretrhla robili sme asi 20 minút ale furt ma to bolelo aj keď to robil pomaly čo mislite bude ma to bolieť aj tretí krát ? Ja si myslím že sa asi nepretrhla Blaná asi mám len natrhnutu trošku lebo by ma už potom prestalo bolieť nie ? Skúsené ženy pomôžte

martyzpp
12. apr 2021

Mne to zacalo byt prijemne az po polroku, cize nikam sa nenahli. Len pomaly skusat.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. apr 2021

@martyzpp ďakujem 😌🙏 a co si myslíte nie som panna keď som mala už styk že ? Bol to prvý a nevydarený ked to skúsime ešte raz a stále ma to bude bolieť keď sa priblíži pri blane tak to znamená že som panna ? Prepáčte mi za ten komentár

martyzpp
12. apr 2021

A ako vies, ze sa priblizil k blane? Myslim, ze to sa neda zistit. Blana nie je az tak daleko od vchodu a ked uz bol dnu cely, s najvacsou pravdepodobnostou sa uz pretrhla.

autor
12. apr 2021

@beata_k áno samozrejme s ochranou sme to mali mala som to s človekom ktorého ľúbim a vedia o nás rodičia len s mamou sa o tom nechcem porozprávať lebo sa hanbím a mám svoje dôvody keď sme to skúsili druhý krát ako som napísala tak som sa len trošku uvoľnila myslela som už na tú bolesť a aj teraz keď to skúsime tak sa bojím že ma to bude bolieť zase ☺️😐 po mesiaci to skúsime zas😐

paulinoocka
12. apr 2021

Treba tomu nechat cas, istu dobu to potrva, pokial ta to nebude boliet a budes si to uzivat. Treba hlavne takto pomalicky ist na to. A mesiac je az prilis dlha doba, mali by ste castejsie, lebo za mesiac sa ti znovu stiahne a budes mat pocit, ze to je to iste ako pri prvom raze.

autor
12. apr 2021

@martyzpp ahaa neviem lebo som cítila tlak a ako ma to pychalo keď do mňa vošiel a keď ma to bude bolieť aj pri ďalšom ? Tak isto tak Blaná je potom trošku natrhnuta ?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. apr 2021

@paulinoocka frajer išiel do roboty vráti sa o mesiac 😐 keď sa vráti pôjdeme kúpiť kondómy a potom skúsime zas už potom častejšie 😐 teraz sa zase bojím tej bolesti 🥺

autor
12. apr 2021

@beata_k áno ja viem ale išiel do roboty 😐 tak čo už vidrzim zas a potom už to prestane ?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. apr 2021

@beata_k a keď som nekrvacala tak môžem krvácať pri ďalšom styku?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. apr 2021

@beata_k a čo sa týka cítenia s gumou je to príjemné či len bez gumy ? Je to príjemné u žien

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paulinoocka
12. apr 2021

Aha, tak v tom pripade potom vyskusajte a hlavne castejsie. Neboj, ono to prejde. Kazdu z nas to bolelo a pokial je chlap este aj obdarovany, tak o to viac to boli.

jaskolka
12. apr 2021

Bolesť je individuálna, nie je to, že každú jednu to bolelo a krvacala. Ja absolutne nič z toho, sex bez problémov bol aj prvýkrát. Ale je aj normálne, že ťa to boli a je nepríjemné, veď si zober, že pre posvu je to niečo úplne nové. Skusajte znova, kľud, dlha predohra, čo najviac sa uvoľni, priateľ nech sa neponáhľa, pripadne aj lubrikant vyskúšajte. A co sa týka toho, či si panna.. Tak fyziologicky zrejme ešte áno, ak panenská blana nebola poškodená, ale inak už panna nie si, ak si styk mala.

betty_image
12. apr 2021

Mňa to prvýkrat bolelo extrémne, ale potom už viac nie. Nekrvácala som, ale bolelo to, tak sme prestali, lebo priateľ na mne videl, že ma to bolí a bol ohľaduplný. A teda prvýkrat to bolí viac menej vždy, aj keď si uvoľnená alebo použiješ lubrikant, ale jednoducho sa ti musí pretrhnúť panenská blana a to jednoducho bolí.

simca06022011
12. apr 2021

Ved ale teba to nemusi bolieť iba "kvôli blane". Skôr treba zvyk, mohla si byť menej vlhká a pod. Mňa to napr nebolelo vôbec dlho, fakt moment a dost, čiže zase netreba tvrdiť ze každú to polroka bolelo.. Skôr stipalo alebo ako by som to opísala chvíľu a dosť.

simca06022011
12. apr 2021

@beata_k tak inak s kondómom vydržia chlapi viac 😁 ti co z tým majú problém 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciannka83
12. apr 2021

Panna urvite uz niesi. Blana je na zaciatku. Musel ju pretrhnut. Boli ta to, lebo si stiahnuta. Svaly niesu este uvolnene.

autor
12. apr 2021

@paulinoocka dakujem pekne áno je tiež panic sme spolu 2 roky trpezlivo na mňa čakal 🤗☺️ áno asi preto ma to tak boli

autor
12. apr 2021

@betty_image áno presne tiež sme prestali prvý krát potom druhý deň sme skúsili zas a bolelo to velmiii preto si nie som istá či panna som ešte lebo hovorili mi dve kamarátky že potom bolesť už preisla a začalo im byť trošku príjemne a mňa to stále bolelo aj keď vybral a zas pomaličky do mňa vošiel celý hrozne to bolelo ☺️som asi veľmi stiahnutá anoo

autor
12. apr 2021

@simca06022011 nie vlhká som bola uvoľnená len trochu lebo ma to veľmi bolelo tak som sa musela napnuť 🥺 hrozne to bolelo ale robili sme to tak pomaličky že trochu a zas prestal a tak ďalej

ninusa221
12. apr 2021

Joj mne aj slza vysla ked som prvy krat😀 neboj ono to treningom bude dobre jedine co ti poviem že ked som zacala sexualne zit tak som to chcela stale😂 a co sa tyka ochrany momentálny partner bez kondomu nechce ani pocut.. niektorý si ho nedajú ved si dam pozor... ale typujem že si velmi mladučká tak ešte radšej ochrana už len skrz aj choroby

autor
12. apr 2021

@ninusa221 Ďakujem za radu áno samozrejme len s ochranou nebudem riskovat 🙂☺️ to hovorí každý dam si pozor ale nedá sa tomu veriť na 100%

anonym0001
13. apr 2021

Tak v prvom rade na sex musis byt vzrusena, vlhka a roztiahnuta. Inak to bude boliet. Ak pri nom nie si vzrusena a vlhka, ani s nim neskusaj sexovat, lebo to nepojde. Je to ako znasilnenie. Treba hladat takeho, pri ktorom budes mat chut z neho strhat veci, potom to pojde samo, bezbolestne a este aj s happy endom 😉

sszuzu8
13. apr 2021

Ja som o panenstvo neprišla na prvýkrát 😀 kľudne to boli aj doteraz a to už mám 2 deti

katpox
13. apr 2021

No bude to dlhsie bolestive, necakaj show z romantickych teeneger filmov, to su len take rozpravky..ono to dlhsiu dobu trva a teda zas nemusite po sebe skakat jak zajace.... Jednym zi znakov, ze si stratila panenstvo je aj krvacanie... Sa porozpravaj s mamou