Bolesť prsníka sa vrátila

jefinka18
27. aug 2021

Ahojte, pred 2 rokmi som zacala pocitovat bolest prsnika, absolvovala som niekolko krat sono aj som vyhladala ineho lekara a obaja sa zhodli ze je to v poriadku a nic tam nemam. Bolest po case presla ale teraz sa znovu vratila. Nieje to velka bolest, skor tahanie svrbenie...boli ma aj lopatka rameno a ide to do ruky...raz to citim na boku prsnika raz na spodu raz v strede pod bradavkou...velkost tvar ani farba sa nezmenila. Idem znova doktorovi aj na sono ale dovtedy sa asi zblanim od strachu. Stale si mackam prso, hladam hrcku. Nic som zatial nenasla...to cakanie na sono je nekonecne...

darci17
27. aug 2021

@jefinka18 ahoj, nemôže to bolieť od chrbtice? Alebo pretazujes tu stranu viac, mna to tak bolelo, keď som dcérku nosila viac na jednej strane. Hlavne nestresuj, počkaj na sono, uvidis výsledok a potom budeš riešiť. Držím palce

mawisch
27. aug 2021

@jefinka18 ja som tiez tak mala asi 3 tyzdne bolesti prsnika, presne v tych miestach ako ty. Potom to na par dni preslo. Objednala som sa na sono,vysledky mam v poriadku. Zevraj to moze byt hormonalnymi zmenami. U mna by to aj sedelo.
Dostala som tento mesiac o tyzden skor menzes. Uvidime,co bude dalej :/

misulik1310
23. feb 2023

@jefinka18 ahoj prosim ta co to nakoniec u teba bolo ?