Bolesť tam dole na dotyk

baja_24
26. sep 2021

Dobry den, prosim Vas, uz 3 dni ma trapi jeden problem, pocitujem bolest na jednom konkretnom mieste tam dole, nie v mieste posvy, ale tam vyssie, akoby na klitorise. je to dost citlive na dotyk, staci ze len polozim ruku na to miesto a rozboli ma to. Uz to boli aj pri sedeni alebo chôdzi, proste vzdy ked nejak vyviniem tlak na to miesto a celkovo sa bolest stupnuje. Palenie ani svrbenie pri moceni nepocitujem, nemam ani zvysevy vytok ani bolest v podbrusku, ale poitujem take mierne nutkanie na mocenie. Nemate niekto skusenosti s tymto problemom? Dakujem za kazdu radu

ailiba
26. sep 2021

@baja_24 skúsenosť nemám, ale kľudne to môže byť nejaký zápal... Asi nebude vnútri, ale na sliznici. Odporúčala by som návštevu lekára. Možno skôr kožná, ako gynekologická.

vladkabalazova
26. sep 2021

Nerobia sa to náhodou koncove kamene ?lebo ja som ich mala a to isté som mala aj časté nutkanie na mocenie aj tu bolesť čo opisujes ty

baja_24
autor
26. sep 2021

@ailiba Ta bolets ide praveze zvnutra, ked sa dotknem, tak pocitujem silny tlak v tom mieste, ale vo vnutri

baja_24
autor
26. sep 2021

@vladkabalazova Myslite mocove kamene asi ci?

anonym0001
26. sep 2021

@baja_24 urolog by sa mal na to pozriet

vladkabalazova
26. sep 2021

@baja_24 áno mocove kamene a ano boli to zvnútra a citlivé to je v klitorise neskôr ak by sa ti to potvrdilo tak by ťa to strašne rezalo pri moceni

simsalabim
26. sep 2021

@baja_24 Infekcia. U mna sa vzdy prejavila bolestivostou prave tam.

baja_24
autor
26. sep 2021

Tak bola som s tym na pohotovosti, prezrel ma gynekolog, vsetko v poriadku, spravil odber a keby bolest pretrvavala, ist za svojim gynekologom

ailiba
26. sep 2021

@baja_24 a nebolo by lepšie ísť k urológovi? Ci je to už lepsie?

baja_24
autor
26. sep 2021

@ailiba Ak to neprejde, tak koncom tyzdna by som sla urcite, ale budem dufat, ze nebude treba...🙂

sofia1410
27. mar 2024

@baja_24 ahoj a ako si dopadla co to bolo mam nieco podobne

baja_24
autor
27. mar 2024

@sofia1410 Sla som ku gynekologovi, vsetko bolo v poriadku, musela som teda len niekde prechladnut, pripadne sa tam udriet a neuvedomila som si to. Po cca 2-3 tyzdnoch to preslo.

sofia1410
27. mar 2024

@baja_24 Dakujem lebo momentalne mam ako keby taky tlak a ani nie nejaku bolest ale sem tam ma pichne zapal nemam dala som si vyšetriť moc u gyn som bola 1.3 vsetko bolo ok a od minuleho stvrtka mi to zacalo a v nedelu som dostala svoje dni tak uz neviem co a ako dalej nic ma nesvrbi ani ked idem na wc setko bez bolesti chodila som casto na wc ako keby ma nieco tlacilo teraz uz tak nechodim ale pocit nepríjemného tlaku stale je