Bolesť v podbrušku

ninush123
18. jún 2018

Dobrý den prajem
Nevedela som už na koho sa obrátiť ani kam písať
Mam problem a ten je ze mam síce menštruáciu ale neprebieha ako obvykle bojím sa
Vždy ked mam menštruáciu mam bolesti prvy den take ze jedna tabletka pomôže a mam pokoj nikdy nemavam ani silnú menštruáciu,ale teraz mam už tretí den včera v praci som nemohla chodiť rano mala som take silne kŕče ze som plakala zväčša na ľavej strane v podbrušku po asi hodine kricania revania kopania to prestalo samozrejme som aj zvracala,včerajší cely den som ale bola ako keby nafúknutá bolo mi zle nepríjemne pri tom ako som si sadla ma pichlo pomaly az v hlave aj ked so vstávala hocičo,dneska zas nemôžem pomaly chodiť strašne to boli ale ta bolesť sa neda ani popísať pri chôdzi toto u mna Nieje normálne,nemam chuť ani jest a to tiez Nieje u mna bežne :D ked sa postavím cítim taku divnú bolesť ale to Nieje menštruačná bolesť neviem to popísať,ked si len trošičku zmacknem podbruško už mam slzy v očiach ako to strašne boli ,naozaj som zúfalá,takéto nieco som nezažila len sa postavím a už to príde pri každom kroku taká divná bolesť dneska som nezvracala ale mam pocit ze budem.Volala som s lekárkou a ze to je normálne ale ja viem ze toto normálne Nieje za pomaly 15 rokov som nemala ani podobný problem odkedy mam menštruáciu,prosím stretli ste sa s tym niekto ?? Za každú radu budem nesmierne vďačná. Este dodám ze menštruáciu nemam vôbec silnú este slabšiu ako obvykle.

beky1813
18. jún 2018

A preco nejdes k doktorovi?

ninush123
autor
18. jún 2018

@beky1813 ked som sa chcela objednať mi povedala ze ma aj tak vyšetriť teraz nemoze a povedala ze to je normálne ze ak to neprejde mam dôjsť ked mi skončí MS

beky1813
18. jún 2018

@ninush123 tak skoc na pohotovost. Toto normalne nie je

miriam439
18. jún 2018

@ninush123 Vyšetriť ťa môže, ale nechce!!! Keď som raz mala veľký problém, tiež ma dokázala vyšetriť aj počas krvácania....
A predsa každá žena vie, čo je u nej normálne a čo už považuje za problém... veď nik tam s radosťou nejde počas ms... ale keď to tak cítiš, že sa niečo zlé deje, tak ťa mala vyšetriť. Choď radšej na gyn. pohotovosť, hádam ťa odtiaľ nevyhodia.

patka_673
18. jún 2018

byt tebou idem tiez na pohotovost...co ak to je nieco vaznejsie?..nech ta radsej prezru!

miriam439
18. jún 2018

@ninush123 A ešte ma napadlo, nechcem ťa strašiť a neviem, ako sa to presne prejavuje, ale nemôže ísť o mimomaternicove tehotenstvo a komplikácie s tým spojené?

beky1813
18. jún 2018

@miriam439 mne to skor pride na prasknutu cystu

danyb
18. jún 2018

tiež ťa nechcem strašiť ale to čo popisuješ normálne nie je.. a je za tým zdravotný problém a možno veľmi vážny.. lekárka ťa môže vyšetriť aj počas MS, takže nechápem jej neochotu.. určite choď na pohotovosť, ja som mala takto potrat v 10tt.. nevedela som, že som tehu, ale môže ísť o mimomaternicové alebo prasknutú cystu a hromadenie tekutiny v brušnej dutine.. tie posledné veci sú dosť nebezpečné ak nie sú pod dohľadom lekára.. držím palce nech je všetko OK 🙂

jana500
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzupi898
18. jún 2018

byť tebou tak by som asi šla k doktorovi, pokiaľ máš také bolesti už dlhšie, možno niečo nie je v poriadku. alebo choď na pohotovosť. držím palce

ninush123
autor
18. jún 2018

Ďakujem už som na ceste k lekárovi

lilyianka
18. jún 2018

@ninush123 lekárka ma dobre na haku, samozrejme, že ťa vyšetriť môže...ja som posledné razy chodila gynekologovi len keď som krvácala ( mimo cyklu), veď predsa vtedy keď mám problém, aby videl čo sa deje, zobrali ma ešte ráno ako urgentne prípady a nikdy žiadny problém
Ale keďže si na ceste k lekárovi, tak ti je dobre, potom sa ozvi na čo sa prislo

ninush123
autor
19. jún 2018

@lilyianka 8cm cysta na ľavom vajecniku ktorá čoskoro praskne

mijunik
19. jún 2018

@ninush123 hm... takže "to je normálne" podľa pani doktorky... 😨

ninush123
autor
20. jún 2018

@mijunik no bohužiaľ a údajne preháňam ze každého pri tom boli brucho ked som sa s ňou 15 minút hádala ze viem a cítim ze toto je iné ze to poznám tak mi div ze nevinadala,ked ma vyšetrila tak sa ospravedlnila ze to nečakala.

mijunik
20. jún 2018

@ninush123 🤔 Tak buď pani doktorka mala blbý deň alebo by mala ísť na kurz správania sa k pacientkam. Kurnik, veď Ťa mala vyšetriť a nekomentovať už dopredu. Či- počkaj! Ona má isto v ordinácii vešteckú guľu! Nazrela do nej a hneď vedela, že si vymýšľaš... 😂🤣 Potom zistila, že guľa je pokazená a bude Ťa musieť normálne vyšetriť... 😁😁 Že "to nečakala"...!!!!! Držím Ti palce, nech si čím skôr fit. 🤗🤗