Bolesť v podbrušku a špinenie

ninika29
2. okt 2014

Ahojte chcem sa Vás opýtať. Pred 4 dnami som začala špiniť a boli ma v podbruši ako keby mi mal prísť menzes. Uživam antikoncepciu pravidelne a nikdy sa mi toto ešte nestalo kedže dalsi menzes čakam až za 2,5 týždna. Nedávno mi skončil a ešte mám aj prsia citlivé. Neviem čo to može byť. Ak máte daktorá skúsenosť tak by som bola rada keby ste mi poradili. Ďakujem a pekný večer 🙂

matulinuska
2. okt 2014

Urob si test. V prvom rade ak by si bola tehotna tak jednym zo znakov zacinajuceho tehu su citlive prsia(u mna neboli) ale vacsinou. Po druhe ak sa uhniezduje vajicko mozes kludne spinit a tiez mozes mat bolesti v podbrusku. Na druhej strane na test je skoro tak vyckaj tyzden,vtedy ti to uz ukaze. Ak by bolesti pretrvavali chod k lekarke-to je najistejsie. Ak by si aj nebola tehu,moze to byt kludne nejaka cysta ci iny problem. Drzim palce

ninika29
autor
2. okt 2014

Ďakujem 🙂 som si aj myslela že toho može byt vela, na to aby som bola tehotná mam ešte čas ale aj tak si spravím pre istotu test a pojdem k doktorke 🙂 .. lebo aj cez mendzes som mala take krče že som až plakala a teraz toto,,,nechapem preto som sa pýtala 🙂