Bolesti na pravej strane podbruška

nikole_nicol
24. jún 2017

Ahojte som v 20tt a pred dvoma dňami mi začali bolesti v podbrušku na pravej strane ( nedokážem ani chodiť) bola som aj na pohotovosti ale na nič mi neprišli som zúfalá nič nepomáha aj keď držím diétu 🙁 Máte niektorá s tým skúsenosti ?

erika1300
24. jún 2017

Ah0j ja som tiez v 20.tyzdni a ma boli prava strana podbruska ale vecsinou iba v noci ked sa prehadzujem obcas cez den pri nejakom pohybe, zevraj je to normalne som volala sestricke stale nas bude nieco bolet pichat tahat pokial je to v norme, babatko sa uklada a robi si miesto v maternici🙂

nikole_nicol
autor
24. jún 2017

@erika1300 Fuu ďakujem za odpoved 🙂 no ja keď som volala sestričke tak mi povedala choďte do nemocnice my Vám nepomôžeme ...

veverka24
25. jún 2017

Zalezi aj ake bolesti. Mna bolievalo v podbrusku aj na pravej strane. Tiez som mala koliku a pomohlo mi vtedy feniklovy cajik, vlaknina a pochodit. Teraz naposledy som mala ale brutalne bolesti na pravej strane podbruska a skoncilo to vyberom slepeho creva a vajcovodu. Ale to boli fakt strasne bolesti, ktore vystrelovali aj do krizov a sustavne asi 10 hodin.

nikole_nicol
autor
25. jún 2017

No mne to tiež vystreľuje do krížov ale horšie je to podbruško a najhoršie že mi to prechádza do druhej strany ... slepé črevo som mala vybrané pred 3 rokmi... skúsim ísť ešte za obvodnou lekárkou ale aj tak ďakujem 🙂

janulla81
25. jún 2017

Rovnake problemy som mala aj ja v tehotenstve aj mimo neho. Prava strana v podbrusku. A bolo mi povedane ze to zeny mavaju, ak su problemy si stolicou, vetrami, koliky... A tak aj bolo. Pomohli mi feniklove caje, pripadne espumisan alebo lahke prirodne prehanadlo...

erika1300
27. jún 2017

Presne to mam aj ja hrozna zapcha, vetry, krce v celom bruchu a najviac si to odnasa ta prava strana podbruska, no niekedy mam aj pocit ze mi to ide z krizov, ale nastastie mne to vzdy prejde ked si lahnem alebo sadnem, obcas pri chodzi ti citim alebo v noci ked sa prehadzujem..a pijem feniklovy caj ten mi vzdy pomoze na tu zapchu..
. a nahodou niektora nemate skusenost s miernym pichanim v posve ?