Bolesti podbruška v strede cyklu

nika_val
10. jan 2023

Ahojte, viem že tu nie ste veštice ani doktorky iba ma zaujima či naaahodou nemá niekto skúsenosť s niečim podobným.
Aktuálne som 19 deň cyklu, už asi 3-4 deň ma bolieva podbruško taka tupá bolesť nie je to stale cely deň ale často počas dňa..
Neviem kedy mám ovuláciu, a styk (nechráneny) bol na 12 a 15 deň cyklu.. dnes pri styku som citila bolesť lebo akurat vtedy začali aj znovu aj bolesti v podbrušku.. tak sme nepokračovali samozrejme..
Žiadne krvacanie, špinenie ani iný výtok nemám..
A teraz otázka.. myslíte si že to môzu byt ovulačné bolesti? Aj viac dni? Nemavala som toto nikdy takto..
A nakolko tehotestvo je možné.. je blbosť aby to bolo z toho či?
Len váš nazor ma zaujíma.. nechcem vedieť či som tehotna alebo či ovulujem prave teraz... žiadne predpovede z vešteckej gule nečakám 😁😁 iba názor

veronikaszabova
10. jan 2023

@nika_val ja som mala vzdy ovulacne bolesti 3-4 dni.

nika_val
autor
10. jan 2023

@veronikaszabova ja som nikdy na sebe nespozorovala také že ovulačny vytok ..a ak aj som mala ovulacné bolesti nikdy som im neprikladala váhu a ani som nevedela že su to nejake ovu. bolesti..
Preto teraz neviem či môže ist o to alebo niečo iné 🤷‍♀️ nakolko nemam žiaden iny problem a inak sa citim uplne ok tak nejaky zapal som vylúčila

darius_a
10. jan 2023

Bude to ovulácia podľa opisu.
Pripadne niektoré ženy môžu pociťovať aj uhniezdenie.
Vraj?