Bolesti v podbrušku po vysadení antikoncepcie

martinka16
24. júl 2008

Ahoj zienky

Mam takyto problem ,Asi po roku a pol som vysadila antikoncepcne tabletky a odvtedy mam stale pocit tlaku v podbrusku a bolia ma citelne vajecniky az ma tak pichaju akoby....neviem si to vysvetlit ale takuto bolest som zazila skor pri nachladnuti a nie pri vysadeni antikoncepcie.Neviete mi poradit alebo nemamte niektora aj takuto skusenost po vysadeni?

Dakujem

michalina
24. júl 2008

Ja som mala to isté, ked som prišla k lekárke, tak mi povedala, .... v podstate ani neviem, raz mi povedala že mám pred menzesom a to je "ževraj" normálne, inokedy, že tam nič nevidí... v podstate som u nej bola úplne zbytočne, ale po 5mesiacoch som ostala tehotná. Dala mi síce aj tabletky, na zvýšenie plodnosti hned prvý mesiac, ale nič. Takže som čakala a dúfala, nakoniec sa podarilo.

kisska
24. júl 2008

martinka - ono to niekedy hovoria, ze telo je "hladne" po ovulacii a tak sa teraz blazni 😉 Preto je po vysadeni HA velka pravdepodobnost splodenia dvojiciek 😉 Pokial to nie su nejake velke bolesti, nekrvacas mimo cyklu, tak je to klasicky hormonalny bordel po vysadeni... Vraj by sa to malo upravit po 6-12 mesiacoch. Ja neviem, skor ako sa mi to upravilo (brala som HA 7 rokov), tak som otehotnela (6 mesiacov), takze sa mi telo zacalo blaznit inak 😉

martinka16
autor
24. júl 2008

dievcence dakujem za odpovede tak pockam do prvej menz, a potom ak to neprestane tak skocim gyndovi nech pozrie ci sa nahodou nieco nedej a neprechodim zapal...otehotniet sa nechystam az tak o rok takze by sa mi to dovtedy malo ukludnit,,,este raz dakujem--.... 🙂

katarina_910
16. nov 2011

Ahojte, chcela by som sa spytat...po vysadeni HAK (pol roka som užívala dienorette) sme s partnerom mali pohlavny styk,ale nie do konca,teda bolo to iba raz dnu,a potom sme v tom nepokracovali...už 3 dni mam bolesti v podbrušku, čo som nikdy nemala a menzes mi mešká.Myslite ze to mam z hak alebo by som mohla byt aj tehotna? ☹