Bolestivá ovulácia po vysadení antikoncepcie

smile31
30. máj 2017

Ahojte baby, prosím vás nemáte niektorá skúsenosť s bolestivou ovulkou po vysadení HAK? HAK som vysadila pre 3 mesiacmi, prvý mesiac po vysadeni prišla mrcha normálne, bez bolestí, ďalší mesiac som pred mrchou mala 2 dni špinenie a cca v strede cyklu, teda v období ovulácie bolesti, rezalo ma celé brucho, pálil ma celý spodok, stalo sa mi to 1x, trvalo to len pár hodín dala som si flector a bolesť ustúpila, najskôr som si myslela, že som asi prechladla a chytilo mi to močák, ale na druhý deň mi nič už nebolo, tento mesiac mrcha došla tak ako mala, nikdy som cyklus pravidelny nemala, teda pravidelný bol len počas bratia HAK, tak mrcha došla na 32 deň, tj. 14.5 s tym, že som tiež cca 2 dni rpedtým špinila, a dnes , počítla som si cca žeby mala byť ovulácia, zas ma reže celé brucho, páli celý spodok, dala som si zas flector a je to o trošku lepšie... na preventívke som bola min. rok v júni, takže ma ešte len čaká....

zuzi0911
30. máj 2017

Ja somhak neuzivala a pri ovulke mam to co ty,,,to rezanie palenie je kvazi tekutina ked praskskne folikul,,,,

meusicka
30. máj 2017

@smile31 ja si tiez stale citim ovulku, boli ma v tej strane, niekedy je to bolest prestrelujuca az do krizov. ja si ked je to velmi zle, nahrievam biolampou, ta mi pomaha.
ale mna nic nereze, nepali.
jednou vyhodou je, ze takto aspon vies, kedy mas ovulaciu.
na upravu cyklu odporucam pit caj z rebricka obycajneho, ten ti cyklus upravy.

smile31
autor
2. jún 2017

@zuzi0911 a prosim ta kolko ti to trva? 1 deň alebo koľko? ja som takého bolesti pri ovulke nikdy nemala predtým ako som začala brať HAK som ani netušila, že ju mám, lebo bola bez bolestí, teraz to dosť reže a páli... prvý mesiac po vysadení HAK bola pohoda, o ten ďalší to začalo...
@meusicka mňa trošku v období ovu aj kríže pobolievajú.... koľko ti to trvá? celú ovulku? či len chvíľku?

meusicka
6. jún 2017

@smile31 ja to citim len vzedy ked mi praskne folikul, potom sa to uz zmierni, mam kus citlivejsie podbrusko, ale aj to len ten den.