Bolestivé močenie a moč v krvi

ladynina
20. mar 2021

Ahojte. S najvacsou pravdepodobnostou mam zapal mocovych ciest. Takmer celu noc sedim na wc co mam nutkanie na močenie, to je bolestive a mam v moci krv. Kedze je vikend potrebujem nieco volnopredajne z lekarne. Viete mi poradit nieco overene co si kupit? Dakujem.

martul
20. mar 2021

@ladynina pohotovosť?!

simona1998
20. mar 2021

@ladynina mne babka robievala petrzlenovy čaj ktorý som pila v pól litrových pohároch , dala prevariť vodu a potom vyluhovat petržlenove listy , síce to chutilo ako polievka ale veľmi veľmi to pomohlo ! Postupne to z teba vyplavilo vseeeeetkooooo zle Alebo si spraviť do nejaké lavora tiež toto petrzlenove a močiť si v tom dolok 🙂

juliet86
20. mar 2021

potrebujes pohotovost a antibiotika cim skor ver mi presla som si tym

laila22
20. mar 2021

@ladynina utekaj na pohotovosť nič voľnopredajné Ti nezaberie. Potrebuješ ATB

didi2102
20. mar 2021

@ladynina ako píšu ženy,ak je už krv v moci len atb,mávam
to castoo , smer pohotovosť ,keď máš krv už bude určite aj hnis 🙄 aby ti to nechytili oblicku

luckalukas_1
20. mar 2021

@ladynina chod na pohotovost.. ja som si tym presla, nemala som len krv v moci ale krv miesto mocu, uplne bordovy moc.. mala som zapal aj v krvi a chceli ma nechat v nemocnici.. nezamedbavaj to, nieje to sranda, chod na pohotovost, potrebujes antibiotika

ovaaa
20. mar 2021

Pi veľa urologickeho čaju a smer lekár. Potrebuješ antibiotiká na predpis.

nikpa
20. mar 2021

@ladynina vitaj v klube 😣 mne hned v ten den zaberá blokurima plus urologicky čaj. Pravidelne mávam krv v moči a rezanie a nie vždy su potrebné ATB.
https://www.benulekaren.sk/blokurima-2-g-d-mano...

slniecko_12
20. mar 2021

Ked mas zapal tak bud pojdes hned na pohotovost alebo budes pit cajiky a zapal prechodis ktory ti potom udrie na oblicky a to nechces 😉

maryah
20. mar 2021

Určite choď na pohotovosť. Hneď si zober aj moč zo sebou. Potrebuješ antibiotiká, ako ti dievčatá píšu. Doma môžeš maximálne čaje a vitamíny, no na zápal slabé. Ja som to mala asi pred 2..mesiacmi...

simsalabim
20. mar 2021

Urcite pohotovost, any to neslo az na oblicky.