Čaká ma ster na Chlamýdie - ako to chodí?

ala2925
10. feb 2019

Prosim Vas zajtra mi idú robit stery na chlamydie . Neviete za koĺkp bude výsledok ? A dlho kolko trva liecba? Da sa s tým chodiť do práce ?

miadi
11. feb 2019

@ala2925 neviem ale akurat som kukla sitcom lovesick kde mal chlapik chlamydie a vyhladal vsetky ex aby im to povedal a vsetci boli ok len jedna umrela ., na nieco ine 😝 mozno to nemas 🤪

anastaziamala
11. feb 2019

@ala2925 vysledok budes mat do tyzdna... Liecba vacsinou 3 tyzdne ak teda zaberie prva liecba... Da sa s tym chodit do prace... Aj mas tazkosti? Ci preco ti to idu robit

ala2925
autor
11. feb 2019

@anastaziamala moj byvaly mal chlamydie ( bol mi neverny) . No a mavam dole miestami palenie a bolesti v podbrusku .Len dnes som mala mat stery, ale dostala som menstruaciu. Tak az o tyzden. Len ja mam novu pracu a som v 3 mesacnej skusobnej dobe a nechcem chybat preto mam strach, ci budem s tym moct chodit do prace

anastaziamala
11. feb 2019

@ala2925 tak to je viac menej iste ze ich mas, aj symptomy sedia... Dostanes antibiotika a budes ok

ala2925
autor
11. feb 2019

@anastaziamala len mna za minuly rok liecili 5 atb. A v januari 2019 som dobrala 6 atb. Najskor na zapaly moc. ciest a posledne 6v januari, ked som prisla ku gynekologovi a povedala mu co ma bolí a ake mam tak mi spravil ster ale nie chlamydie a dal mi atb. No lenze som dobrala tie 6ste atb a bolesti neprestavali . Bola som u urologicky a ta ma znova poslala k gynekologovi nech mi urobi stery na chlamydie. Tak sa bojim ci telo nebude rezidetne po tolkych atb.

anastaziamala
11. feb 2019

@ala2925 presne viem o com hovoris... Mne zacali zapaly gynekologicke aj urologicke cez leto... Jeden za druhym na striedacku.. Aj ked kultivacia aj moc bol ok tak som mala palenie v posve aj svrbenie a bolest pri moceni... Gynekolog mi teda urobil stery na chlamydie, myko a ureaplazmy a boli negativne.. Nevedel co so mnou tak ma poslal na kozne kvoli paleniu pri vchode posvy... Tam mi povedali ze tieto potvory sa ukazu viac zo steru z mocovej rury a infikovany moc potom sposobuje palenie... A mala pravdu, ster z rury ukaazal ureaplazmu... Ja som vybrala na tieto zapaly ecoly a podobne bezne bakterie tiez asi 6atb za sebou potom sa zistila ureaplazma... A prve atb som mala v decembri na 20dni aj s partnerom... Problemy boli stale a kontrolny ster mi vysiel pozitivne... Ja si tiez myslim ze to kvoli tolkym zbytocnym atb uz nezaberaju tie ktore maju... Teraz mame druhe na ureu s frajerom a ja sa citim stale rovnako.. Bolest pri moceni a v mechure... Sexualny zivot nlneni ziadny a ja som bola na tom tak psychicky zle ze mi nikto nevedel najst pricinu zapalov (gynekolog ma posielal aj na psychiatru.. Bohu vdaka za uzasnu koznu) ze som si prerusila aj studium lebo som to nezvladala... Tak co ti budem hovorit....

ala2925
autor
12. feb 2019

@anastaziamala presne aj ja som z toho psychicky dost zle. Od februara som v novej praci. Tam sa musim tvarit , ze vse je o.k aj ked to dolu stipe. Od januara noveho priatela. Len dokedy to vydrzi pri mne ked ziaden sex. Musime verit, ze sa z toho dostaneme. Dost zalezi na psychike . Ja som veriaca aj ked nie prikladna tak sa budem aj za vas modlit . Som rada, ze mi odpisujete a vazim si toho.

anastaziamala
12. feb 2019

@ala2925 a vy mate problemy len so stipanim? ci aj urologicke zapaly a bolesti?
Aj ja som rada, lebo viem ze nemam problemy iba ja...
Mna zo zaciatku len strasne stipalo pri vchode do posvy ale kozna lekarma mi dala nejake maste a odvtedy nemam gynekologivke problemy ziadne..len ten mechur....dnes ho zase citim :( take tlaky a bolest pri moceni :( mam posledne 3 dni antibiotika a o 2 tyzdne kontrolny ster ale pochybujem ze to bude ok, ked bolesti su stale....
Ja sa pri priatelovi citim uz tiez neschopne, on tvrdi ze to vydrzime a je velmi trpezlivy ale bojim sa ze dlho to uz nevydrzi....a to by ma mrzelo najviac lebo ho milujem a lepsieho nenajdem nikdy...
Kedy vas caka ten ster? ak by vam vysiel negativne ako aj mne tak ziadajte o ster z mocovej rury tam sa tieto potvory ukazuju viac

ala2925
autor
12. feb 2019

@anastaziamala ja idem v pondelok. Mala som mat tento tyzden. Len kvoli menstruacii sa to prelozilo. Len neviem ci nemam vyhodit vsetko spodne pradlo.

ala2925
autor
12. feb 2019

@anastaziamala no mala som aj bolesti v podbrusi. Len ja mam strach. Minuly rok nam zomrel otecko. Mama po jeho smrti nechtiac dala sestrine nohavicky do mojej skrine a moje do sestrinej .Kedzee mame rovnake len velkostne cisla ine ( darčeky od tety preto rovnake) . Ja som si toho ani neuvedomila a obliekla si ich. Po noseni sa vyprali na 60 stupnov a vratili sa sestre. Len vtom obdobi som nevedela o chlamydiach a mam strach, ze som sestru nakazila

anastaziamala
12. feb 2019

@ala2925 o tom spodnom pradle sa radsej opytat svojho lekara najlepsie v pondelok.... To by zaujimalo aj mna ci mam vyhodit pre istotu... Drzim palce

ala2925
autor
13. feb 2019

@anastaziamala a myslis, ze sa to moze preniest aj bozkami? Totiz pohlavny styk nemam . Len včera pri slabej chvili sme sa zacali bozkavat. Aj bozkavali sme sa aj v januari s tym novym priatelom

anastaziamala
13. feb 2019

@ala2925 podla mojho nazoru nie, ale radsej sa opytaj odbornika ked tam rovno budes nech to je 100% a daj mi prosimvediet aj o tom pradle

ala2925
autor
14. feb 2019

@anastaziamala dnes na urologii mi povedali, ze mam ureoplazmy. A pradlo mam vyprat pri vysokej teplote.

anastaziamala
14. feb 2019

@ala2925 ako aj ja... Na kolkatke peries? Sryk ti uplne zakazali? A lieky ti dali ake a na kolko prosim ta?

ala2925
autor
15. feb 2019

@anastaziamala doteraz som na 40 od vcera na 70 stupnov. Poslala ma ku gynekologovi mech mi stanovi liecbu. Tak lieky este nemam. Gynekol9g mi ma urobit dalsie stery

ala2925
autor
15. feb 2019

@anastaziamala a tebs to palilo stipalo aj mimo toho ked si bola ns wc. Lebo mma to nirkedy aj hodiny stipe

anastaziamala
16. feb 2019

@ala2925 a urolog ti nerobil kultivaciu? Ci ako on prisiel na to ze je to urea ked mas ist este na gyndu? Mna najrv iba vonku vchod stipal asi mesiac vkuse priserne.... To zo dna na dsn prestalo a uz ma boli "iba" mechur a rura aj mimo wc bez toho aby tam bol zapal

ala2925
autor
16. feb 2019

@anastaziamala inak sex ziaden nemame mat. Ona mi robila stery z moc. rury. Ona ma poslala, aby sa identifikovali vserky choroby

anastaziamala
16. feb 2019

@ala2925 a urea ti vysla kolko hladina nepamtas? Ja som mala len 10^4 cfu/ml... Potom mi spadla na najnizsiu hodnotu 10^3 ale aj ta mi robi problemy... Daj potom vediet ako si dopadla.. To cakanie je najhorsie :(

ala2925
autor
17. feb 2019

@anastaziamala ja som mala len na vysledku ureoplazmy pozitivne nemala som tam hodnoty

anastaziamala
17. feb 2019

@ala2925 aha... Ja uz 3 dni sa citim ok, necitim nechur a je mi dobre... Mozno mi zabrali tie druge atb... Dufam v to.. Na kontrolu idem az o 2tyzdne

ala2925
autor
17. feb 2019

@anastaziamala drzim palce. My sme mali vcera polointimnu chvilu. Ja som bola oblecena a on nahy. Prezliekal sa spat. Zacali sme sa bozkavat a triet o seba. Ja som bola stale v leginach len on sa trel nahym penisom o moje oblecene intimne miesto taky mam.strach ci som ho nenakazila

anastaziamala
18. feb 2019

@ala2925 nie to urcite nie.... Ale je trpezlivy, ma ta ozaj rad 🙂