Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Červená repa na plodnosť

majly11
8. feb 2012

babule citam teda pozeram ze mate rovnaky problem ..no nechce sa mi tu vsetko citat ale urcite su medzi vami aj fajciarky tak mam tu zopar raaaaad ..urcite mnohym vam pomozem lebo poznam viac pripadov co to pomohlo...nie vzdy pomozu lieky a snahy staleho kazdovecerneho snazenia...baby co fajcite a nemozete otehotniet urcite prestante zacnite pit surovu stavu cervenej repy kazdy den a ked vam nebude chutit uduste si repu bez toho ze ju otvorite nez sa udusi trva to cca 40 min..ked nebude nic sa nedeje chutna je aj tak ...baby niektore cakate mozno rok dva tak s tymto skuste vydrzat aspúon 3 mes pol roka a verte ze to pride...a este jedna vec spermie oslabuju posvovu imunitu cize floru tak to moze byt aj tym ...nech partner 3 mesiace zdrziava..cize ludsky povedane spermie nedava dnu...mozno to niekomu pomoze aj skor len nesmiete byt nervozne a sliedit stale s testom v ruke ...dost zalezi na psychyke...vela stastia dajte vediet ci skusate a ci pomaha ...ono jednak je vyborna na plodnost ...a je dobra na liecbu pecene a ostatnych chorob ako je rakovina a precistuje krv...nelakajte sa stolica bude tmava moc ruzovkasty ale to je v poriadku je to jej farbyvo a sila 🙂

ematko29
4. apr 2012

amôžem sa opytat .pomaha to aj na nepravidelnu menštruaciu?lebo mne meska aj pol roka ☹ amôžem aj zavaranú?

sbear
5. apr 2012

stavu z cvikly si mam robit sama alebo sa da niekde kupit? Videla som nieco v DM drogerii.

majly11
autor
20. apr 2012

jasne pomaha to na viacej problemov je to aj proti rakovine a aj na precistenie pecene a urcite na zenske potiaze len bolo by dobre dlhodobo a potom ak bude vysledok tak aj obcasne opakovanie...no ci sa da kupit v dm to neviem ale urcite asi hej je tam vela produktov no najlepsie je cerstva stava a este lepsie ked mate aj svoju pestovanu doma no ak nie tak aspon kupovanu a cerstvo surovu stavu...ale je zdrava aj zavarana len surova ma silnejsi ucinok a mozno aj rychlejsi....

gubik
7. máj 2012

Ahojte, cervena repa je zdrava, aj lacna, 1 kg sa da kupit aj za 39 centov. Kupite ju v kazdom supermarkete. Ak vam nechuti, je dobre spravit stavu spolu s mrkvou v pomere 1:1, taka stava je velmi chutna a mrkva tiez zdrava 🙂

stvura
7. máj 2012

no neviem ci vyslovene je to nejaky velky vseliek na plodnost, ale urcite co sa tyka zivin je velmi zdrava...rovnako je ale dolezite dodrziavat zivotospravu, popripade je velmi vhodne zmenit stravu a prejst na racionalnu s vlakninou.

sbear
8. máj 2012

vsetka cvikla v supermarketoch mi pripada plesniva, myslim, ze uz je po cviklovej sezone, teraz budu ceresne, visne... ja sa snazim dodrziavat spravnu zivotospravu a aj tak mam rozhadzane hormony...

veronika164
10. máj 2012

cvikla je super vec, presne ako píše majly11, rada by som dodala, že je úžasným pomocníkom pre dámy, ktoré majú problém donosiť bábätko. Posilňuje maternicu, dodáva prepotrebnú kyselinu listovú a kopu dôležitých živín pre bábätko. Momentálne je vhodný čas na jej sejbu do vlastnej záhrady, onedlho budú k dispozícii priesady, ale veď, dámy, ktoré ju fakt chcete vyskúšať, netreba vám ani záhradu, vyrastie predsa aj v črepníku za oknom, akurát jej bude troška menej :oD

leria
6. sep 2012

ahojte, ja som v januari si chcela prečistiť organizmus, tak som sa stravovala podla knižky od A.Macingovej-schudnite do štíhlosti.Jeden z receptov bol salat z cervenej repy,ktorý mi tak zachutil, že som ho doslova žrala každý deň 🙂 Následne na to,na další mesiac som zistila,že som tehotna,prvýkrát,po niekolkoročnom trapení.Zial tehotenstvo skončilo potratom. ☹ No aj tak si myslím, že červena repa mala na moje otehotnenie velký vplyv.Preto sa ju snažím mať v jedalničku čo najviac 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli