Chlamýdie a menštruácia

greeneye
13. okt 2018

Dobrý deň, začiatkom októbra som bola na gynekológii, s tým že mám problémy s cyklom. Doktorka mi robila výter a zistila mi chlamýdie. Nasadila mne a partnerovi antibiotiká, no už pred tým ako som ich brala mi meškala ms 5 dní, antibiotiká beriem 2 dni, takže už mešká 7 a stále nič. Pred tym som už aj mala ako keby príznaky ale neprišli. Neviem ako si to vysvetliť, môže to byť dôsledok tej choroby alebo antibiotík? Pred tým mi zvykli meškať tak 4 dni, a potom prišli.. Prosím poraďte 😏 ďakujem za normálne odpovede 🙂

silvia5252
13. okt 2018

@greeneye môže to byť aj obyčajným stresom z toho, že máš zdravotný problém. Pre istotu by som si na Tvojom mieste urobila tehu test, lebo predsa len, berieš atb a to by mohlo bábätku uškodiť. Hlavne je dobré tieto veci určite konzultovať s lekárom...

greeneye
autor
13. okt 2018

@silvia5252. My sa chranime, a keď som bola aj na ultrazvuku začiatkom mesiaca tak myslím že tehu nebudem. Z vyterov mi zistili len chlamýdie.. No uvidíme, ak bude meškať viac tak sa asi spojím s doki a budem múdrejšia. Každopádne ďakujem za odpoved.

misscelaneous
13. okt 2018

Doktor teho nemusel vtedy este vidiet. Sprav si teho test, vyluc tehotenstvo a ked tak chod na vyvolavacku.