Čierne vyražky zo spodu v tehu

margetakuska
3. júl 2018

Ahojte, mam taky mensi problem. Hladam vsade co by to mohlo byt no nikde som nic nenasla. Som v 24tt a pred par dnami pocas sprchovania som si nasla ciernu gulicku velku ako spendlikova hlavicka tam dole. Pokusala som sa ju vytlacit no neslo to. Nechala som to tak ale na druhy den som na intimke nasla trosku krvi. Pozerala som sa a proste ta gulicka praskla a vytiekla krv. Nesvrbi, ani neboli, len neviem z coho by to mohlo byt. Stretli ste sa s tym uz niektora? Mohlo by to byt z holenia? Alebo nejaka infekcia? Ked som sa pozerala poriadne mam 2 na jednej a 3 na druhej strane nie su ale take velke ako ta prva. Doteraz somsi nic take nevsimla Dakujem.

gertrudka222
3. júl 2018

Fúúú, vôbec si to neviem predstaviť. Nemenila si napríklad penu na holenie? Asi by bolo najlepšie si s tým zájsť na kožné

pininka
3. júl 2018

Mne sa to robilo casto, teraz je to tam viac prekrvene, robia sa take akoby cysticky, ale vcsinou je to len zarasteny chlpok ktorybs viac zapalil. Ja si na to davam imazol, ale neviem ci sa moze v tehotenstve, tak len alpu si daj,aby bola dezinfekcia.

thoughtfulweirdo
3. júl 2018

Nie je to zarastený chlpok? Mne sa to z času na čas spraví pod pazuchou, vždy to len vytlacim ako vyrážku a dezinfikujem nejakým alkoholom

meesha
3. júl 2018

@margetakuska vypada to jako kliste, co. Znam, je to z prekrveni. Kdyz to prasklo, jen jsem dala dezinfekci. Opruz

meesha
3. júl 2018

@margetakuska vypada to jako kliste, co. Znam, je to z prekrveni. Kdyz to prasklo, jen jsem dala dezinfekci. Opruz

margetakuska
autor
3. júl 2018

@meesha vyzera to ako vyrazka len nie je biela ale cierna mozno fakt ako klieste... Preslo to po porode, ci?

margetakuska
autor
3. júl 2018

@thoughtfulweirdo neviem este som nemala zarasteny chlpok, ono to vyzera ako normalna vyrazka len nie je biela ale cierna... Ale teda mozne to je..

margetakuska
autor
3. júl 2018

@pininka dakujem skusim tu alpu a uvidim co mi povie dr.na poradni

margetakuska
autor
3. júl 2018

@gertrudka222 nemenila som, uvidim co mi povie dr.na poradni.. Dakujem

meesha
3. júl 2018

@margetakuska no nebo ta spendlikova hlavicka. Neco 2-3 mm, neco pul mm ;) vetsina splaskla, neni skoro videt. Neco prasklo a zustala tecka.

bubula_007
5. júl 2018

@margetakuska Mne sa také spravili asi počas tehu. A potom sa to samé vstrebalo. Ale mala som to tam dlho, aj dve-tri také guličky. Posledná začala tak trochu svrbieť, pocitovo akoby chcela prasknúť, davala som si frsmykoin a vstrebala sa. Dr mi na to nikdy nič nepovedala, videla ich, je dôsledná, ale neriešila.

majkalabka
4. nov 2023

@margetakuska Prosim ta,viem,ze to bolo davno,ale ako si nakoniec dopadla s tymi čiernymi gulickami? Co to bolo? Riešim niečo podobne teraz a dist stresujem, ďakujem

margetakuska
autor
5. nov 2023

@majkalabka nič to nebolo, len prekrvenie, nikto mi na to nič nepovedal a po pôrode to prešlo 🙂držím palce