Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čierny výtok počas užívania antikoncepcie

olli122
12. mar 2019

Ahojte 🙂
Tak neviem ako by som zacala ale asi takto - 5 mesiacov uzivam antikoncepciu prve mesiace v pohode posledne dva som zacala mat problemy - tmavohnede a ž cierne spinenie ktore za mi zacalo od stedu cyklu a trva az po menstruaciu potom to na chvilu prejde a o5 sa to opakuje bola som a u gynekologa chodim tam pravidlene spravil sono testy a nic ...brucho ma neboli.
Antikoncepciu som zacala uzivat kvoli pleti a zlemu cyklu ale mam pocit ze kde pomohla tak inde zacala robit neolechu tak premyslam ze ju vysadim. Neviete mi poradit ? Ze ako to riest alebo neviete o nejakych vitaminoch/ liecbach ktore mi daju hormony trochu do poroadku a bez ant... pretoze zacinam uvazovat nad babatkom ? Ďakujem ❤


Uvazujem

saskia_98
12. mar 2019

@olli122 a neskusil ti ju gynekolog zmeniť ? Ja som mala asi 2 kym mi zmenil na tu spravnu a to uz bola 3tia. ☺

Tu začni písať odpoveď...

Odošli