Cisársky rez - hojenie

jeminije
27. apr 2022

Ahojte je moja rana v poriadku?? Na začiatku šestonedelia sa mi roztrhol jeden steh v strede kázali mi potierať betadinom.. urobila sa mi aj chrasta no len ja som robila prudké pohyby tak vypadla.. som 5 týždňov po cisárskom..

jeminije
autor
27. apr 2022

@jeminije pred dvomi týždňami rána vyzerala takto

tinaslukaskom
27. apr 2022

@jeminije ahoj ja mam tiež 5 v sobotu 6 týždňov po cisárskom, ale ránu už mám ,,úplne,, zahojenu, ta tvoja vyzerá ako keby ti to mokvalo co ti povedal dr.?

e1i
27. apr 2022

@jeminije och je tam hnis, konzultovala by som dr.raz tu jedna baba pisala ze mala takto, prasklo jej to a chodila min.2 týzdne aj dlhsie na chirurgiu na cistenie

jeminije
autor
27. apr 2022

@tinaslukaskom mne sa roztrhol jeden steh v strede ešte na začiatku no povedal že len betadinom potierať

sindyem
27. apr 2022

Ja osobnu skusenost nemam, ale moja mamina sa zahojila z cisarskeho vdaka potieraniu repikovym vyluhom/cajom... Ten aj vysusa a pekne sa po nom robia chrasty. Vyzera ako by ti to mokvalo...

lavienocka
27. apr 2022

@jeminije no nevyzerá to dobre,ináč s tym repikom je to pravda,moja babka s tým vyluhom liečila všetko čo nám ako deťom hnisalo .

itka1
28. apr 2022

@jeminije ktora foto je aktualna lebo na hrnej to vyzera lepsie vyzera ze sa to hoji aj ked to noeje 100% na spodnej horsie ale nieje to ziadna katastrofa treba natierat betadinom co najviac vetrat ale ak sa ti to nezda treba zajst na gyndu a ukazat to dr a brat wobenzin ten je na lepsie hoje ie ran len neviem ci sa moze pocas dojcenia

dame2
28. apr 2022

Ak to hnisa určite by som sa išla ukázať k dr, tiež som 5 týždňov po sekcii, týždeň po som tam mala infekciu tiež mi odtiaľ kadečo vytekalo, najväčšia chyba, že som neutekala hneď k dr, tak som skončila na týždeň v nemocnici. A moja rana teraz vyzerá lepšie ako tvoja a to tam bola aj tá infekcia, takže určite by som to nepodcenovala

merrymajer
28. apr 2022

Aj ja som ju mala skaredu, betadine a repik (vysušuje) poprípade aj kamilky tie zasa čistia.

squ1rrel
29. apr 2022

@jeminije ja som dnes 16 dni po cisarskom a moja jazva vyzera ovela lepsie ako ten tvoj prvy obrazok, prepac ze ti to tak hovorim. Nebudes mat teraz niekedy dalsiu prehliadku 6 tyzdnov po porode? Urcite by sa ti na to mal pozriet odbornik.

dada0902
29. apr 2022

Fu ja som 2x po cisárskom a nikdy som takto nemala