Čítate si nástenky u doktora?

12. sep 2023

Ahojte, v práci som dostala za úlohu spraviť nástenku do gynekologickej ambulancie. Čítate si v ambulancii, čo je na nástenke? Co vás zaujme? Ďakujem za inšpiráciu

mojvlk
12. sep 2023

Čítam 😂 však čo budem ešte že nezvyknem dlho čakať ale tých 5min., môj tam informácie, cenník a nejaké letáčiky

tanyag
12. sep 2023

Čítam, keďže čakám aj hodinu 🙄 ale naposledy ma u gyn.napríklad zaujala nástenka o HPV...akože vážne bola úplne super spracovaná a čo viem, z vlastnej skúsenosti, také niečo by sa zišlo hlavne mužom u urológa, lebo skoro žiaden muž, s ktorým som sa o tom bavila nemal ani šajnu o HPV.

janetinka27
12. sep 2023

citam, ved tam clovek kolkokrat dlho caka :D ja si niektore aj fotim do mobilu, ked ma zaujmu

minesasubu
12. sep 2023

Ja si citam a ak ides robit v gyn ambulancii , urcite tam zahrn aj sekciu pre tehotne , je fajn ak tam nie je toho vela a jedno cez druhe , pekne prehladne

ja_mama
12. sep 2023

My tam mame jednu "beznu" nastenku s info o casoch, dovolenkach, popripade cennik/ponuka vysetreni + tiez minule tam bol clanok k hpv (to asi sestricka strieda) a druha nastenka je "tehotenska" tam su aj fotky babatiek pre motivaciu 😀 a teda info o roznych moznych vysetreniach pocas tehotenstva (myslim tie platene) + ponuka kurzov pre tehotne z najblizsiej porodnice a pod. takze je to skor take prakticke...ale mali tam minule napr aj peknu basnicku o dietatku 🙂

zuz987123
12. sep 2023

Čítam, moja gyn tam má očkovanie, výhody colagenu, čo zbaliť do pôrodnice, vitamíny, cviky rôzne...

pleja
12. sep 2023

Čítam a info využívam. Určite by som dala info o potrebe preventívnych vysetreni, vrátane skríningu pŕs. Stále sa ženy tomu vyhýbajú. .

suzitok
12. sep 2023

Mne napríklad chýbajú informácie o menopauze..kdekolvek pridem, vsade tehotenstvo, vitaminy pre tehotne, vysetrenie prsnikov, HPV a teda ako zenu po 40-tke ma zaujima aj menopauza a veci s tým suvisiace, kedze o pár rokov zrejme k tomu aj u mna príde.....naposledy som nasla maly letácik, na ktorom dokopy nic nebolo, iba reklama na nejaký vyzivovy doplnok

autor
12. sep 2023

Ďakujem dievčatá, ste perfektné. Áno, idem robiť do novej gyn.amb. Všetko si pospisujem a nájdem info k tomu.

nikpa
12. sep 2023

Iba keď tam dlho čakám a oči mi z nudy blúdia po ordinácii. A hlavne nesmie to byť prepchate letákmi, štitkami a milión oznamov na malej nástenke. Stačí stručne, jasne najdôležitejšie informácie.