Clostilbegyt 2

chabebe
25. okt 2012

Ahojte,

mate niekto skusenost s uzivanim clostilbegyt. S manzelom sa snazime o dietatko od juna (v auguste som prekonana akutny zapal dutin s dvojo antibiotikami)... z krvi v novembri 2011 som mala vyssie PRL (ale potom mi v decembri menili tabletky na stitnu zlazu z euthyrox 25 na 50) a teraz v oktobri mi dala vysledky krvi z januara a tam bolo podla nej vysoke E2, vyssie PRL aj pro G (hodnoty do spravy nenapisala). Z aktualnej krvi nemam este vysledky. Ale aj tak mi dala uzivat Dufaston (dufston mi akurad predlzil cyklus z 28 na 30 dni) a clostilbegyt mam brat 2x1 tabletku od 5 dna...mam to brat? preco ma po 4 mesiacoch lieci na neplodnost??? je to normalne? mam to vobec brat? nenarobi to viac skody? dakujem

pepiska2812
15. apr 2013

@seraa Teraz mi ho nedal,povedal ze to nemoze silit,lebo ze su to silne lieky a aby mi viac neuskodil ako pomohol...tak doberiem ten duphaston ,pojdem na tie tampony a potom ked to doberiem az dalsi cyklus pojdem na clostil ,lebo mne musi najskor upravit aj mrchu,mi to barsjako hapruje odkedy som dostala...

boniqa
17. apr 2013

babenky ako beriete clostilbegyt mne ho predpisal doktor 5-7-9 den cyklu

blondbubu
27. apr 2013

niveagirl - ahoj, ja som brala INOFOLIC 3 mesiace a mám s ním len negatívnu skúsenosť. Prvý mesiac som pribrala 3kg a vôbec mi nepomohol k ovulácii, ani k zlepšeniu vajíčok. Brala som ho úplne zbytočne, tak teraz mám nasadený Clostyl a duphaston, uvidíme, či zaberie alebo nie.

vikis5
10. máj 2013

@pepiska2812 ja som ho zacala brat len tento mesiac...ako jedno vajicko vyzera ze bude ok, ale na druhom vajecniku sa mi urobila cysta, asi z toho clostilu...tak mam prist na dalsiu kontrolu.

pepiska2812
10. máj 2013

@vikis5 mne dal pauzu dal mi liecbu duphastonom a ze po kramoch mi nasadi clostyl...tak daj vediet aj ty potom...drzim palceky

katinka4
18. máj 2013

Ahojte snazilky a maminky ,doktorka mi nasadila clostyl - mám ho brat tak ako väcsina z vas od 5- 9 DC 1tbl denne ,kedze ho mam kvoli anovulačným cyklom chcem sa opytat kedy ste mali vy ovulaciu .Ja mam cyklus cca 33dni.

lussylu
16. júl 2013

tak zajtra zacinam brat clostil tak som zvedava ako dopadneme,nedavam tomu neaku velku sancu na prvy krat ale clovek aby nebol prekvapeny vsak 😀 nechame sa prekvapit co bude bude 🙂

boniqa
16. júl 2013

@lussylu ja už mam mesiac za sebou stale nič .chodila som na folikulometriu vajičko mi narastlo na 24mm aj ovulka bola podla ovu testou viem ,uvidime tento mesiac

lussylu
16. júl 2013

Ja som zvedava ak nezaberie do troch mesiacov tak poslem chlapa na speriograf 🙂 ale tak ako vravim co bude bude a ked nie svet sa nezruti 🙂 ja som taky optimista v tomto ,uvidime

lussylu
19. júl 2013

boniqa -drzim palce nech sa ti to podari co najskor a nech si stastna 🙂

boniqa
20. júl 2013

@lussylu aj ja tebedrzkam palceky 😉

lussylu
22. júl 2013

tak som zvedava čo a či s toho niečo bude 🙂 tabletky dobrane tak uvidiime ,ale co ma byt bude 😉

iwussa
25. júl 2013

Ahojte :D. Vcera vecer som zobrala poslednu tabletku clostylu uzivala som od 3tieho dna 2x denne. Vsade mozne som citala ake ma neziaduce ucinky, ale ja som nespozorovala ani jeden..alebo to este len pride????..zajtra rano idem k doktorovi ci mi narastol folikul tak uvidim :D. Pomohol niekomu tento liek????

vikis5
25. júl 2013

@iwussa ahoj mne pomohol na prvy krat 🙂 ale tiez sa mi po nom spravila cysta, ale stalo to zato

vikis5
25. júl 2013

@lussylu u mna sa tiez doktor cudoval ze to zabrralo na prvy krat, ale povedal to tak profesionalne 🙂

iwussa
25. júl 2013

@vikis5 @lussylu Baby dik za povzbudenie....budem duuuuuuuuuuufat!!! Akurat dnes mam 8 den cyklu a normalne citim take pobolievanie ako ked mam ovulaciu....a to ju mavam 14ty den....

lussylu
25. júl 2013

ja som troska na 11DC citila podbrusko tak sme snazilkovali a uvidime,len som neaka unavena stale,a strasne ma bolia prsia neviem cim to je vsetky podprdy su mi male 🙂

murano
4. aug 2013

ahojte chcela by som sa opytat dva mesiace som brala clostil mala som aj ovu prvy mesiac určite potvrdene doktorom ale druhy mesiac neviem ale nezadarilo sa nam možem požiadat doktora aby mi dal pregnil?

sarafortuna
8. aug 2013

@lussylu
@murano
@iwussa
@vikis5 Dievčatá, aké ste mali "poovulačné stavy" pri užívaní Clostilu? boli rovnaké alebo miernejšie/horšie? ja absolútne nemám PMS... ani prsia necítim. zdá sa mi to divné, až pochybujem či ovu bola (bt ukázala že hej, pichanie v boku už tiež nemám 🙄 )

iwussa
8. aug 2013

@sarafortuna Ahoj ja som teraz 8DPO a vsetko je ok nic necitim zatial ani prsia ma neboli a nic, akurat ma trochu picha v podbrusku ale tak zvlastne :(. Teplota mi po ovulacii prudko stupla...chvilu sa drzala a potom klesla trochu a teraz je zase hore....No ale tie ovulacne stavy boli hrozne a ta bolest...a to cely den!!! To som nikdy nemala fuj :(

sarafortuna
8. aug 2013

@iwussa 😀 😀 😀 aj ja som 8dpo, prvý krát sme skúsili Clostil (občas mám anovulák,a lebo ovu na 23.-32dc). Lenže práveže ja bez clostilu som si ovu poznala podľa prs - hned 2-3. den po ovu ma riadne boleli... teraz ništ. Nie žeby mi to chýbalo, len som myslela, že po stimulácii bude PMS horší.
tak si držme palce 😉

sarafortuna
8. aug 2013

@iwussa , ovulku som po dlhej dobe tiež cítila pichaním - asi aj viem presnú hodinu kedy prasklo 😀 ale čakala som hroznejšie bolesti. Možno na ľavom to pôjde bolestivejšie, lebo ten je lenivší

iwussa
8. aug 2013

@sarafortuna :D no mne robil doktor folikulometriu a vajko mi nedorastlo tak sme nasadili clostyl, inofolic a narastol mi krasny folikul teda dva jeden na jednej strane a druhy na druhej strane :D tak mi doktor pichol injekciu na vyvolanie ovulacie aby urcite prisla...myslim, ze aj z toho som mala tie velke bolesti :(.......drzime palce nech sa zadari :DDD 😀

lussylu
8. aug 2013

@sarafortuna ja som zazila najhorsiu ovulaciu v zivote take bolesti som v zivote nemala,ale uz treti tyzden ma strasne bolia prsia su citlive na dotyk,proste take divne stavy mam. Dnes mam 27DC tak uvidim ci v sobotu pride mrcha alebo nie 🙂 nechame sa prekvapit

sarafortuna
8. aug 2013

@lussylu , no ja práve žiadne STAVY nemám... takže ak teraz začnú, tak si už budem namýšľať.
držím palce. a obdivujem tvoju trpezlivosť, ja už by som testovala 😵

lussylu
9. aug 2013

ja som asi taka neaka benevolentna a naco zase tehotensky test bez dvoch pasikov a vyhodene prachy uvidime pockam ci pride alebo nie mrcha
😉

vikis5
12. aug 2013

@sarafortuna ja akovzdy boleli ma prsia a to mi ostato az doteraz, totalne citlive na dotyk, trochu pobolievalo brucho ale nic vynimocne

sarafortuna
12. aug 2013

@vikis5 , tak ja žiadny PMS nemám s clostilom+dufikom.... čudné (trošičku cítim prsia, nič viac) 😅

onikaa
12. aug 2013

Nám to tiež vyšlo na 1x - kombinácia estrofem, clostylbegy a pregnyl (nemala som ovuláciu), tak dúfam, že to dotiahneme do úspešného konca (začala som 3.mesiac) 🙂
Držím Vám palce

lussylu
17. sep 2013

tak ja uz 2 davky clostilu za sebou a stale nic asi smekazda ina mne to asi nezaberie ale nevadii doberiem tuto tretiu davku a ak nebudem tehotna tak kaslem na to budem si uzivat zivot naplno aj bez rastuceho bruska 😀 zivot ide dalej aspon budem mat cas na svoje konicky