Používame cookies. Viac informácií tu. OK
klara221218
autor
24. máj 2019

To pichanie v dolnej casti alebo na boku od pupka je niekedy take jak krce ce sa musim zastavit a prestat sa hybat lebo cim dalej tym viac to boli

eliska13
24. máj 2019

@klara221218 kúp si aj espumisan na plyny.kyselina listová sa má brať 2 denne mám to na letáku písané, ale radšej sa spýtaj
Magnezko 3x.ale možno Ti len bábo kope do mechúra, tlačí Ti na organy to je bezne

klara221218
autor
24. máj 2019

@eliska13 plyny su v pohode a to uz rozoznat viem ked mam s tym problem ale toto je ine a ked tlaci na mechur to uz tiez rozoznam vtedy beham jedna radost na wc aj ked popravde netreba ale toto je take ine dakedy mam pocit ze sa vovnutri naj keby vystre a tlaci na vsetky strany ale dakedy to uz je iny pocit len to vysvetlit neviem nieco jak ked si date loptu pod tricko a niekedy v podbrusku meko a hore nad pupkom idem prasknut to bude to tlacenie lebo to boli a aj citim ze niekedy je niekde navalene a niekde nic ale z mojou gyn sa neda komunikovat ani mi poradit nechcela ma oddrbala jednou vetou a to bolo vse

diewcatqoo
24. máj 2019

Co robit? Zmenit lekarku, ak s nou nie si spokojna... takto by sa lekarka spravat nemala

silviavisz
24. máj 2019

@klara221218 chod radsej na pohotovost tam ta vysetria a popripade hospitalizuju.ja som mala pred 3 tyzdnami tiez cudne bolesti a pichanie v podbrusku tak som pre pokoj duse zasla na pohotovost a ma hospitalizovali na 2 tyzdne.skracuje sa mi krcok a dali mi infuzie ,sledovali ozvy a ci neman kontrakcie v maternici.teraz beriem doma magnerot 4x2 proti tvrdnutiu bruska a lezim.lezim.lezim.Ja by som na tvojom mieste urcite isla.vysetria ta,popripade pislu domov ale budes kludna ze je vsetko ok. drzim palce

klara221218
autor
24. máj 2019

@diewcatqoo nemozem skusala som ale mam s tym problem lebo tehotnu nie kazdy chce prijat a tu v okoli ih moc nemam aj za touto dochadzam dost najprv hodka busom a tak pol hodiny vlakom .. ja som bola v cz a jak som sa vratila s5 na slovensko ta lekarka co ma mala ma ani nechcela prijat s5 lebo ta predtym co tam robila zomrela tak bolo zastupovanie inde a tak nasli novu ale kym som sa vratila v cz tak ta nova uz ani ma prijat nechcela ale zrobila to a fest je protivna jak prvikrat tak cez kazdu kontrolu dakedy az take nervy vomne ze mam chut ju niekam poslat ale nemozem ..

eliska13
24. máj 2019

@klara221218 myslím, že také tlačenie nepohoda je úplne normalne v tehotenstve

klara221218
autor
24. máj 2019

@eliska13 to hej a vo vecsom stadiu jak mi zacne davat fajne rany tak este horsie ale najviac ma trapia tie krce ked neviem z coho su a hlavne ked niekedy sa ani pohnut nemozem je to nieco jak keby ste behali maraton jak ozivot a vas zacne popichovat v celej oblasti brucha a cim viac sa pohnete tym viac a bolestivejsie krce .. ale tak to mam len pri chvodzi ked chodim dajme tomu 10 min v kuse niekedy je mi az tak ze sa musim zastavit a pockat kym to prejde a ked nie ta len dajak sa dostat domou a lahnut a polezat nech prejde

diewcatqoo
24. máj 2019

@klara221218 a kde byvas prosim ta? To tam naozaj nemate ziadneho gynekologa? Ja verim, zs ako tehotna mozes mat problem s tym, ze ta nechcu vziat, ale neverím, ze tam mate len 2 lekarov.
Inak, ja som mavala asi od 22tt take napate brusko a akoby nafuknute. Bolo to tvrdnutie brucha a od 27tt som musela lezat s vylozenymi nohami lebo sa mi skracoval cipok a mala som kontrakcie. Takze nie je to ok.

klara221218
autor
24. máj 2019

@diewcatqoo najblizsia gynekologia je 9 km odomna ... byvam v blbej dedine ... ale k tej chodit nechcem kazdy hovori ze mali problemi v tehotenstve a zavazne veci a ze si nic nevsimla .. tak sa obavam ..a tak dalsia je ta hodka busom ale niekde ma vziat nechcu niekde zas nechcem ja lebo viem ze nesu spokojny tam . A tak som zatial u tejto ale este skusim jednu ak nie tak nwm ..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli