Čo môže znamenať zapáchajúci výtok po sexe?

ciaobella_1
22. júl 2019

Ahojte chcela by som sa opýtať jednu vec, ktorá ma už dlhšie trápi. Asi pred 3 mesiacmi som prišla o panenstvo s mojím priateľom a všimla som si, že vždy po sexe mám na druhý deň veľmi veľa žltého výtoku, ktorý zapácha a asi po 3 dňoch to prejde. Tento výtok mávam vždy na druhý deň po sexe a dosť ma to trápi lebo aj keď sa 10krát osprchujem tak to naozaj zapácha. Prosím vás neviete mi poradiť čo by to mohlo byť ? Ja som v týchto veciach ešte neskúsená keďže som o panenstvo prišla len nedávno.?

manqua
22. júl 2019

@ciaobella_1 mate ochranu? Moze to byt aj jeho tekutina ktoru do teba vystrekne na konci sexu a poriadne sa z toho neumyjes.

lubiss
22. júl 2019

bez gynekologicke mozes mat aj chlamydie

evkamotka
22. júl 2019

Nesmrdi rybacinou?

rainbow82
22. júl 2019

Treba na gyndu tam sa dozvies najlepšie z čoho to je

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ydnew
22. júl 2019

@evkamotka neviem si teraz spomenúť aký príznak je zápach po rybacíne(len tak do budúcna pre zaujímavosť )?

akecheta
22. júl 2019

po rybacine to môže byť silný zápal

liliana363
22. júl 2019

@ciaobella_1 celkom efektivne je rosalgin na vyplach. Rozpusti sa vo vode a naleje sa do flase ktora sa vola irigator. Spravis si vyplach a tak ti vsetko vytecie naraz von. Ale ak je to nejaky zapal tak radsej k dr., a preliecit.

evkamotka
22. júl 2019

@ydnew zapal, uz som zabudla tusim baktwrialny v rybacom pripade (takze treba atb od dr) vyplachy nepomozu