Čo pomáha na silné menštruačné kŕče?

17. okt 2022

Dobrý deň. Čo pomáha na silné menštruačné kŕče?
Ďakujem

ninka99865
17. okt 2022

Flector

kyuubi
17. okt 2022

Ja si dávam buscopan , mäta je veľmi dobrá. Najlepšie si spraviť mätový čaj. 🙂

kulumulu123
17. okt 2022

Mne pomaha nosit papuce a nebehat po bome bosa... Ked na to kaslem tak sa idem zblaznit od bolesti (nakolko mam 2 deti tak si dovolimbtie krce porovnat k porodu)... Ked poctivo nosim papuce tak ani neviem ze mam ms 🤷‍♀️😊

lucijalucy
17. okt 2022

U mňa pomáha nospa, algifen a teplé obklady.

svetlonos
17. okt 2022

Ahoj, mne ibalgin podla potreby, najlepsie hned zo zaciatku, ked je bolest este minimalna. Pomaha aj naparovanie/ vdichovanie vone zo zeleru.

vemi23
17. okt 2022

Pravidelne a dlhodobe pitie alchemilky...

nique
17. okt 2022

Tehotenstvo 🙂

macekovam
17. okt 2022

Pomôže aj termofor.. Vankúš s horúcou vodou😁

hanka_se
17. okt 2022

mne poradili v lekarni buscopan + nalgesin spolu, Pomoze to, ze viem aspon fungovat :D

simona1998
17. okt 2022

@nique a ako vieš , že sa o babo nesnažia ? Že im to nevychádza len ? 🙂 podla mna strašne nevhodná poznámka

sjana7
17. okt 2022

Napíšte mi správu, ak to chcete vyriešiť prírodnou cestou .

petkasaurus
17. okt 2022

Neoalgifenolove kvapky, su len na recept.

retep00
17. okt 2022

Aulin, Algifen alebo HAK.

nique
18. okt 2022

@simona1998 a ako vies, ze som si tym nepresla tiez? (pomocka: presla). A presne som cakala reakciu aspon jednej matky, ktora nema zmysel pre humor a dokaze sudit jednoduchu vec. (pomocka: nebavime sa tu o smrti ale probleme, ktory trapi mnozstvo zien) Dnesni rodicia sa stazuju, ze ucitelia neakceptuju odpoved ziaka v teste, aj ked je spravna. Lebo to nie je odpoved, ktoru ucitel ocakaval. Tak vidim, ze ani niektori rodicia neakceptuju "nevhodnu" odpoved, aj ked je spravna.

autor
18. okt 2022

Pomáhajú vám aj nejaké bylinkove čaje? Aká bylinka je na to najlepšia? Pila som tri týždne každý deň pol litra čaju z alchemilky ale nepomohlo to

ndrag
18. okt 2022

Mne sem-tam pomoze zensky caj. Potom pravidelne uzivanie magnezia mi jednu dobu dost "upratalo" krce, to som brala dlhodobo aj mimo menstruacie. Ale casom to zial stratilo ucinok, neviem preco. Najvacsia istota je stale ten ibalgin.

sandyan
18. okt 2022

Algifen kvapky

jana_vaj
21. okt 2022

Mne na kŕče a na bolesti hlavy pri menzese jedine Cetalgen, nič iné mi nevie pomôcť aby mi to ustúpilo. Tiež som rôzne bylinky isté obdobie pila, ale nejako sa mi to vôbec nepolepšilo, tak to riešim takto a pohodka.