Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo si myslíte o očkovaní proti chrípke pred otehotnením?

zuzanna24
29. aug 2015

predsalen je to asi nieco nie uplne prirodzene pre organizmus, ale zase je tu strach z chripky pocas tehotenstva... Ako dlho posobi takto vakcina, na aky dlhy cas? Je tu niektora, ktora sa dala ockovat pocas alebo pred tehu? dakujem

seahorse27
29. aug 2015

Ked už, tak určite radšej pred ako pocas tehotenstva. Vakcína je účinná jednu sezónu, čiže od jesene do jari. Ja som sa očkovat nedala, lebo klasickú chrípku nemavam a ako naschval som ju chytila v 5.tt. Naštastie synček je zdravý...

zuzanna24
autor
29. aug 2015

a mala si aj nejake horucky pocas chripky?

Prave toho sa bojim,aby som si to potom nevycitala,ze som neurobila maximum a nieco som zanedbala..
Moja mama po vakcine dostala najhorsiu chripku v zivote napriklad.. Na druhu stranu si hovorim,ze nase stare mamy taketo veci nepoznali a deti sa rodili zdrave...

seahorse27
29. aug 2015

@zuzanna24 Ano, mala som horucku, ale darilo sa mi ju drzat pomocou Paralenu do 38 st. Tiez som si to vycitala, ze som sa nedala ockovat...môjmu otcovi po ockovani ochrnula polovica tvare, odvtedy sa nedavam ani ja...

romina1912
29. aug 2015

Tak toto by aj mna zaujimalo,aky nazor maju mamicky. Zijem v UK a tam sa midwife az zhrozila ze ma este neockovali pocas tehu na chripku a cierny kasel. Jedni su ZA ini PROTI, ja sa toho viac bojim pocas tehu 😒

seahorse27
29. aug 2015

@romina1912 Pocas tehu v ziadnom pripade 😲

Tu začni písať odpoveď...

Odošli