Čo znamená tmavo hnedý výtok v čase menštruácie?

perla200
17. jún 2008

ahoj dievčatá.....
stalo sa vám, že namiesto menštruácie ste mali len slabé špinenie a tmavo hnedý výtok? čo to môže znamenať?

matrina234
20. jún 2017

@edriena28 JA duphaston a inofolik ...poznam to u mna v okoli to iste stale niekto pride a povie budeme mat babanko a ja stale nic ....ale moj partner sam povedal ze ak dokonca roka sa nepostasti ze pojdeme na kliniku

jojovalucka4
16. júl 2017

Ahojte baby chcem sa opytat ze ked ste mali hnedy vytok namiesto menstruacie mali ste aj bolesti ???

edriena28
16. aug 2017

@matrina234 dnes som si dala vyvestit... pytala som sa jedy budem mat prve babo... a ona mi odpisala ze do roka ..do dvoch vychadza...a ja ze jaky rok vychadza...a ona ze si to mam vypocitat od dnes do dvoch rokov... tak uz nechapem... 😁

edriena28
16. aug 2017

Teraz sme boli na dovolenke pri mory.... no a teraz tento vikend by mala prist mrcha...tak som zvedava... tak mi je cudne... prsia bolave velke tazke... asi dojdu... 😩 dala.som si vyvestit tak vravela do roka...do dvoch... budem mat babo... ta ...uz sa neviem dockat.... 😕😩

matrina234
16. aug 2017

@edriena28 no ja mam mat mrchu za 14 dni ... aj ja som nad tým rozmýslala ale sa toho obávam čomi povie

lejuska412
4. nov 2017

Ahojte,uz druhy mesiac mam miesto menstruacie len hnedy vytok ,sem tam aj s krvou ale velmi slaby...trva to par dni a potom nic....moze sa to brat ako menstruacia? Predtym som mala pravidelny 28dnovy cyklus a menzes prebiehal normalne a to este aj pocas kojenia...kojim stale ale to uz nie je ani kojenie skor len take dudlovanie. Mala ma 21 mesiacov. Tak tym to asi nebude....mam 36rokov, dufam,ze to nie je uz predcasna menopauza🙂 ale som aj dost v strese ...tak neviem cim by to mohlo byt...dakujem....

edriena28
7. máj 2018

@lejuska412 ahoj...tento rok mam taky problem...ze : mrchu mam vzdy pravidelnu na 28 fen cyklu. Teraz my meskala 9 dni...a dnes som dostala trosku krvy....a teraz hnedy vytok. Test som si robila na 6 den meskania ale bol negatívny..
Chcela som si robiť teraz rano druhy test ale mam hnede vytoky... neviem ci pri tom meskani mrchy...daco neznamena ten hnedy vytok. 🙈

lusitalulu
2. aug 2020

Dobrý deň mozem sa spytaat? Meskal mi menxes 4 dni a vcera som si zbadala taky hnedy vytok a asi kus s krvou a dnes zatial nic mam 15 rokov a s chlapcom som este nespala takze som panna

naty_686
8. jan 2021

Ahojte,... :(ja mam už druhý deň hnedý výtok a neviem co to znamená ale ešte som nemala ani nikdy menštruáciu prosím poraďte mi
...

stana312
7. apr 2021

Ahojte potrebovala bi som poradit 6januara som skoncila menstruaciu vsak menstruaciu stale nemam iba hnede silne vitoki co to znamena???!!!