Čudný pocit v konečníku

pupetko263
17. máj 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť mám taký čudný pocit v konečníku ako také nutkanie na stolicu a po chvíli to prejde a na WC nejdem stolicu mám pravidelnú rozmýšľala som o syndróme dráždivého čreva bola som na vyšetrení a zistili iba funkčnú poruchu dali mi lieky ale to bolo pred 9 rokmi od vtedy bolo ok a pred dvoma dňami keď som bola na WC tak som znova zacítila ten pocit aj počas dňa to mám ale hneď to prejde neviem či si nemám dať predpísať lieky máte s tým skúsenosti a ešte mám aj hemoroidy.

anavixy
17. máj 2023

Od zaciatku ako citam chcem napisat, ze mozno mas hemoroidy. A na konci dokonca pises, ze ich mas. Sy drazdiveho creva ma tusim ine priznaky, nez nutkanie na stolicu ci pocit niecoho v konecniku, kdezto pri hemoroidoch je to bezne. V akom stave ich mas?

xsimonkax
17. máj 2023

Stres.

pupetko263
autor
21. júl 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@xsimonkax myslíš že to robí stres