Cysta a krvácanie v strede cyklu

domidee
10. jún 2017

Ahojte zakladam novú temu kedže som nato nenašla odpoveď.S manželom sme sa snažili o babo na 10 DC lebo som cítila ze prichádza ovulacia . Cyklus mam na hodinu presne 28 dňový. Mám cystu na pravom vajecniku ktorú mi zistil doktor včera 12DC . Doktor mi pichol injekciu na tu cystu a dal tabletky . Keď som prišla domov začala som krvácať . A teraz neviem či je tu šanca ze by som bola tehotná . Stretla sa s tým niektorá z vás ? Za každú odpoveď dakujem .

zuzi0911
10. jún 2017

@domidee na 12 dc to nemohol byt folikul? Nemohla si mat ovulaciu? No pokial nebola ovu tak tehu asi nie

domidee
autor
10. jún 2017

@zuzi0911 ja som mala ovulaciu na 10 DC ked sme sa snažili ......a on mi potom zistil cystu

bubbinaa
10. jún 2017

Nepovedala by som, že si tehotná. Však to by doktor videl, keď si bola u neho. Kľudne to mohla byť reakcia na tú injekciu, čo ti dal doktor, keď si u neho bola. Ja by som to tehotenstvu nepripisovala a keď sú cysty cesta k otehotneniu môže byť zdĺhavejšia.

zuzi0911
10. jún 2017

@domidee tak potom to bol neubolneny folikul,,cize tehu asi naozaj nie

domidee
autor
10. jún 2017

@bubbinaa nevidel by to lebo este ani k oplondeniu určite nedošlo len som chcela vediet ci by bola možnosť otehotnenia

domidee
autor
10. jún 2017

@zuzi0911 okej ďakujem za odpoveď

kormelia11
10. jún 2017

@domidee a aku injekciu ti pichol?s tabletkami by som osobne pockala do ms .Cysta je vodova?tehotna kkudne mozes byt ja som otehotnela tiez na 10dc 2x a otehotnela som aj s cystou.Ak je cysta na vajecniku nie dnu tak bacha na prudke pohyby atd moze otocit vajecnik.

domidee
autor
10. jún 2017

Prave že neviem aka to bola injekcia 😔 a tabletky su thiamin .....uz ich beriem ...a ze to môžu aj tehotne

llucciaa
11. jún 2017

ja si myslím, že ak by si bola tehotná tak by to lekár vide a povedal by ti to.. inak sa tiež prikláňam k názoru, že tvoje ťažkosti sú spôsobené samotnou cystou a liekmi, ktoré ti lekár naordinoval. ak chceš mať istotu, bolo by fajn ak by si si k nemu znova zašla

domidee
autor
11. jún 2017

@llucciaa a ako by to videl ??? 😅 ved nechraneny styk som mala len dva dni pred tým ako som tam išla .....u niektorých to nevidi ani po meskani a mne by videl dva dni po ? Blbost asi si ma nepochopila