Cysta na pravom vaječníku

kristin10
10. jún 2020

Baby ahojte minuly tYzden som bola u doktora meskal mi menzes nejak skoro tri tyzdne pozrel ma a okrem policystickych v. Zistil ze mam aj cystu na pravom vajecniku ale ze ma normálnu velkost .. pichol vyvolávačku s tym ze mam prist na kontrolu az po menzese ktory bude druhy ( nie prvy po vyvolvacke ) a uvidi sa ci cysta praskla .. menštruáciu som dostala po vyvolavacke ale mala len dva -tri dni ale bola taka slabšia . Ale uz vcera som si vsimla ze pri moceni mam bolest v pravom vajecniku .. inak nemam vobec ani pri chodení cvičení nic len ked idem cikat ani nic ine ma neboli .. neviete co to koze byt dakujem

brausa
10. jún 2020

@kristin10 Ja myslim, ze je to normalni. Pred otehotnenim mne cysty trapily, ty prvni nebolely, ale jeden cyklus jsem mela s prumerem 4cm a ta kdyz praskla, vezl mne pritel do nemocnice(vsechno ale bylo v poradku). Ty mensi cysty se s MS Normalne vstrebaly a popichaval mne ten vajecnik Predtim taky. Folikularni cysta vznika tak, ze folikul -vacek, z ktereho se ma po dozrani pri ovulaci vajicko uvolnit, nepraskne a zacne se zvetsovat. Takze to popichavani Na vajecniku je asi normalni, kdyz se pak k necemu schyluje 🙂
Mne jinak moc pomohl gynex a doplnky s inositolem, po x cyklech s cystickami se mi to po dvou tydnech brani gynexu srovnalo 🙂

kristin10
autor
15. jún 2020

@brausa dakujem krasne 😊

evaadamcikova
19. jún 2020

Dievčatá ak máte akýkoľvek ženský problém odporúčam začať používať vložky od Tiande. Rada poradím

nikoladankova
10. sep 2021

@kristin10 to práve mam aj ja také problémi

kristin10
autor
10. sep 2021

@nikoladankova cez ms mi praskla 🙂

nikoladankova
11. sep 2021

@kristin10 aha neviem ci sa mi nerobí z daní cysta