Cysta v prsníku a šanca otehotnieť

zuzdom
2. apr 2017

Ahojte.najde sa tu zienka ktora ma v prsniku cysty a otehotnela?alebo nejaky nazor na to.ja som si nasla v prsniku hrcku,bola som na sono tam zistili ze ich mam v prsniku viac a robili mi punkciu jednej tej cysty vysledky na stasie dobre.chcela by som otehotniet len neviem ci je to teraz vhodne kvoli tym cystam..

surrender
2. apr 2017

Ja mám cystu roky, nemala som problém s otehotnenim a aj som kojila

tranquillo
3. apr 2017

Ja napodobne, otehotnenie na prvý šup a kojila som dva roky. Možno by som aj dlhšie, ale prišlo ďalšie tehotenstvo a už mi to bolo nepríjemné.

kamimira
3. apr 2017

Ja som mala cystu aj v pravom aj v lavom prsniku, jedna mala 6mm a druha 7 mm. Otehotnela som bez problemov a aj som kojila. Teraz pred mesiacom som bola na sone, kde mi zistili, ze jedna cysta zmizla uplne a druha ma 3mm. Doktorka povedala, ze to ze zmizla alebo sa zmensila byva spojene aj s tehotenstvom a kojenim, suvisi to nejako s hormonami. Este sme sa aj zasmiali, ze aby mi aj ta druha zmizla uplne, mala by som otehotniet. Takze sa nemusis bat a mozno ti to este pomoze, tak ako mne 🙂

synda11
3. apr 2017

ahoj ja som mala nieolo...po tehu a kojeni som sal na kontrolne sono..vsetky zmyzli...dktroka mi povedala ze kojenie mi dopomohlo...

zuzdom
autor
3. apr 2017

@kamimira no tak pekne to by ma potesilo keby aj moje zmyzli lebo ten pocit ze to mam v prsniku nie je nic prijemne..no som zvedava ak sa nam podari splodit babo co s tym narobia hormony kedze vravia ze tie cysty su vlastne hormonalne zmeny

kamimira
4. apr 2017

@zuzdom ano aj mne dr povedala, ze to je koli hormonalnym zmenam. A ze ked je zena tehotna a koji vtedy je v "hormonalnej rovnovahe" a preto cysty maju tendenciu zmiznut. tak drzim palce, nech si tehotna co najskor 😉