Cysta vo veľkosti malého vajíčka a štítna žľaza

buxus24
19. feb 2013

Ahojte babule

tak skusim aj ja otvoriť diskusiu tak ako každá alebo niektoré z Vás....

Už roky beriem Euthyrox na štítnu žlazu a do konca života aj budem..vysledky mam dobre aspon podla mojej Dr.. necítim sa zle ani nič... len vlasov mam pomenej ale to môže byť so stresu..taže v poho ....a už pred niekolkými rokmy som mala cystu na vaječníku..ta samovolne praskla (to bola bolest a krvácanie) a teraz niekolko rokov do zadu mam znova cystu na pravom vaječníku..vo velkosti maleho vajíčka...Dr.povedal že nemusím ju isť odstrániť že ona nič nerobí ani nejak extra nerastie.. takže je to ževraj dobre....tak neviem

ako tu čítam vaše príspevky..začínam si myslieť že by mi trebalo asi viac vyšetrení.... Ste aj tu nejake babulky,tehulky a maminky s takýmto problémom? Otehotneli ste v pohode..alebo ste dlho čakali..a čo Vám pomohlo??
Dakujem za vaše odozvy 🙂))

zvedavamt
19. feb 2013

ahoj
na cystu mne pomohli tieto kvapky, uplne sa po nich vstrebala
http://www.energy.sk/sk/menu_x1135x.asp
a na stitnu zlazu skus si dat riadne vymasirovat trapezove svaly, tie ked su stiahnute a zanesene neumoznuju stitnej zlaze naplno pracovat
odkyslenie organizmu este nikomu neublizilo, uvazuj nad tym

ita111
20. feb 2013

neviem odkiaľ si ?ale možem ti dať kontakt na pani,ktorá ti poradí,budeš spokojná....samozrejme ak chceš? 🙂

buxus24
autor
20. feb 2013

@ita111 ty si tiež tak mala a bola si pri nej? máš ju vyskušanu? som z Humenného