Cysty a Indonal

leyla15
18. feb 2021

Ahojte baby, dnes som bola u gynekológa a našiel mi na vaječníku cystu 🤦‍♀️
Odporučil indonal
Máte s ním niektorá skúsenosť? 😊

lejla77
18. feb 2021

Ja som mala 3cm, kupila som si Indonal brala som ho nie uplne pravidelne ( este stale som nedobrala 1 krabicku) a na kontrolnom sone som uz nemala nic. Taky vysledok som ani necakala

leyla15
autor
18. feb 2021

@lejla77 tak super, ja mam 4cm dosť som sa zľakla...tabletky som uz objednala tak verím že zaberú 🙏

rivini
18. feb 2021

@leyla15 tiez som mala pred 3 mesiacmi 5 cm cystu. Tu mi baby poradili indonal a pupalkovy olej. Po jednom cykle cysta zmizla. Ale mozno by bola odisla aj tak. V kazdom pripade mi to neuskodilo😊

lenkaadanc
18. apr 2021

Dobrý deň. Mňa zas trápia POLYPY. Máte niektorá skúsenosť s tabl. INDONAL aj na POLYPY? Pomohli vám? Či sa užívajú iba pri CYSTACH? Ďakujem 🙂

vandica
16. máj 2021

@leyla15 ahoj, prosím ťa, pomohli ti tie tabletky? Cysta zmizla? Ja som 6tyzdnov po potrate a spravila sa mi 4cm cysta na vajecniku. Dr.vravela že zvykne odísť s MS. Teraz mám tretí deň ms a myslím že cysta stále neodisla, lebo mám také isté bolesti/tlaky.
A ešte sa chcem spýtať, či ta to nebolo keď si mala tiež 4cm? Ja mám tlak keď sa zohnem v podbrušku, v slabinách pri stehne, aj stehno mám také boľavé a tlak na pravej strane krížov. Vraj to všetko môže byť z tej cysty.

bohom_milovana
26. júl 2021

klicky blokolice su zlozenim rovnake ako Indonal, ale bez chemie 😉