Cytológia 3a l-sil

petruskaa9156
25. máj 2017

Ahojte kocky, dnrs som prisla od gynekologa totalbe vystrasena..stale mam gynekologicke problemy, zapaly, prechladnutia atd..robil mi minuly rok cyto ,kde mi vyslo 2-,nasledne mi dal lieky,po nich bolo vsetko ok..a po roku mi zase robil cyto s vysledkom 3a L- sil... Velmi ma vystrasil ked ma poslal na kolposkopiu na Klenovu..zevraj, srandardne posiela pri zhorsenej cyto.. cyto mi rpbil fen pred menzesom..mohlo to ovplyvnut vysledok ? Plus mam este malu ranku na krcku maternice... Prosim, napiste svoje skusenosti, nech sa tolko nestresujem..

katarinapekna
25. máj 2017

@petruskaa9156 skôr by zaujímalo,ako ti zdôvodnil ročné zhoršenie? Na kolpo chod,aj ked. Dnes už vela gynek.si robí kolpo automaticky pri preventivke,možno by sa to videlo skôr,nikdy nevieš....stresovat sa nemusíš,keď nebudeš sex.žiť,aj problemy skončia,skôr s. Nad tým zamysli.....

petruskaa9156
autor
25. máj 2017

Nezdovodnil mi nic praveze nijako..len mi vypisal listok na tu kolpo...no...sex.nezijem uz dva roky 😀

mamickazuzanka
7. júl 2017

Ahojte, nechcem otvarat novu temu a verim, ze mi niekto poradi. V januari som bola na cytologii vysledky som mala nie najlepsie povedali mi, ze je to stupen 2. Nestresovala som v maji som isla na kontrolu a vysledky mam 3b. Lekar mi toho vela povedat nechcel len, ze to nie je dobre. Medzi casom sa nam podarilo splodit babatko a som v 10 tyzdni. Zacinam sa doat bat aj ked si to nechcem velmi pripustat. Doma mam 5 rocnu dcerku druhe na ceste a rakovinu? To snad nie 😢

katarinapekna
8. júl 2017

@mamickazuzanka pap ster 2 je normálny vysledok neviem čo akože chcel básnik povedať že to neni ok....to,že sa to pohorsilo je vec druhá....