Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dá sa úspešne otehotnieť hneď po biochemickom tehotenstve?

5esicko
25. máj 2015

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či je tu niekto taký čo prekonal biochemické tehu a hneď v ďalšom cykle otehotnel či to dopadlo úspešne alebo nie... 😅 Mne sa totiž tak podarilo, to minulé skončilo v 5tt+0 a teraz som zase na začiatku tehu a mám strach aby to nedpodalo tak isto ☹ tak sa snažím zistiť aká je prvadepodobnosť, že sa to (ne)zopakuje...neviem ani ako tomu plodu pomôcť alebo čo, aby to so mnou vydržal... ☹ 😨

spisanka
25. máj 2015

@5esicko Ahoj mne nie,ale mojim dvom kamoskam sa to stalo,ze otehotneli v najblizsom cykle po potrate a maju zdrave babatka.

5esicko
autor
25. máj 2015

@spisanka dakujem za odpoved, takze je to tak 50/50..hmm..asi musim uz len cakat ako to dopadne... ☹

spisanka
25. máj 2015

@5esicko hmm preco 50/50?ja si myslim ze to je 99 /1.Obom mojim kamoskam sa po potrate podarilo okamzite otehotniet a su z nich stastne maminky tak hlavku hore a pozitivne mysliet poprosim.. 😉

5esicko
autor
25. máj 2015

@spisanka dobre tak je to 2/1..tvoje kamosky vs. ty...ale i tak...strach je stale 😔 no dakujem za mile slova 🙂

spisanka
25. máj 2015

@5esicko Dohodnime sa na 100/0 a potom to musi dobre dopadnut.A lekara si sa nepytala?

5esicko
autor
25. máj 2015

@spisanka lekar naposledy vravel, ze je to OK a zatial sa tym nebude zaoberat, ze sa to skratka stava...a o tomto tehu este nevie, takze nebolo co konzultovat...keby za nim idme, aj tak by ma poslal domov nech cakam co bude ako minule.... 😕

spisanka
25. máj 2015

@5esicko hlavne sa nestresuj aj ked je to asi tazko ..Ale budem drzat palecky nech je vsetko ako ma byt! 🙂

5esicko
autor
25. máj 2015

@spisanka dakujeeeem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli