Divná vec na špičke penisu

devidezzy
15. sep 2018

zdravím mám taký problém,nebudem to rozoberať asi do potrobna takže ,pred mesiacom a pol sa mi stala taká vec že sa mi natrhol trošku žaluď ,to by bolo v pohode nebolelo to len trošku krvy a hotovo, lenže teraz mám na tom mieste nejakú divnú guličku asi 4mm veľkú a nad koreňom nejaké divné výrastky ako keby ,hygienu vždy dodržiavam a vôbec neviem čo to je ,najprv som myslel že som sa zle holil tak som sa porezal a nejak zle todorástlo ale keď sa mi to už spravilo na špičke žaludi tak som to nechápal+ mám občas takú divnú tupú bolesť v oblasti penisu ,(ako keby tupý vpich)a divný pocit pri močeni také jemné pálenie ,nejaká rada od urológa ?(ak sa tu nejaký nájde?)

bleblu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuska3567
15. sep 2018

Veď choď k urologovi,jasne bude to urcite pre teba trapne ale o tom to proste je treba to prekonat hlavne povedat pravdu a on ti pomoze aby to nebolo nieco vazne

simsalabim
15. sep 2018

@devidezzy divnu vec treba dat skontrolovat lekarovi. Moze to byt vselico od bnalnej veci do vaznu. A vtedy plati cim skor prides, tym vacsia sanca.

momoika
15. sep 2018

@devidezzy nehanbit sa ukazat sa urologovi... zober si, že mi ženy roztahujeme vaginu 9 mesiacov v kuse lekarom a po porode nam pride ešte aj cela delegacia kukat na zošitu ...och.

miadi
17. sep 2018

Jeden pohlad je viac ako sto slov ( nechap to prosim ta ako vyzvu dat sem foto)😆Jeden pohlad odbornika a bude vediet čo to je skor ako urologičky na MK