Dlhá histológia z krčka maternice

15. máj 2023

Ahojte,

Som vystrasena, sestricka mi nevie nic povedat, ale dnes su presne 2 mesiace, co mi zobrali stery na histologiu z krcka maternice.

Sestrecka im volala, a tolko povedali, ze posielali na dovysetrenie este. A teraz nevie, ci kvoli tomu, ze maju tak vela, alebo ze to je zle...... 😔😔😔😔

Chodim kazdy rok, ale nepamatam sa, ze to trvalo tak dlho..... 😔

domiklik
15. máj 2023

Akú cyto si si dávala robiť? Lbc trva normálne cca 6 týždňov ale teraz je väčší nápor, neviem ci kvôli o svete, alebo to preto, že poisťovne začali preplácať....

autor
15. máj 2023

@domiklik neviem vobec, iba v ramci preventivky, ale platila som tusim za nu.

domiklik
15. máj 2023

Tak to je lbc, ta trvá dlhšie, kontroluje sa oveľa viac parametrov, ja som tiež čakala cca 2 mesiace a to bolo 10 rokov dozadu, keď sa to ešte vôbec nerobilo...

lelelienka
15. máj 2023

@domiklik ja som este nikdy 6t nemusela cakat na vysledky lbc , vacsinou su tak do 3t, asi zalezi aj od labaku

domiklik
15. máj 2023

@lelelienka asi, akože mne môj doktor vždy povie ze skôr ako o 6 týždňov nemám volať, a stáva sa mi ze ani vtedy nie sú

autor
15. máj 2023

@domiklik akurat som pisala s jesnou gynekologickou, a povedala, ze v medirexe maju teraz extremny napor, pretoze je tam strasne malo patologov, a takato cakacia doba je uplne normalna.... 😏