Dlhá menštruácia po ukončení dojčenia

tinaslukaskom
2. jan 2019

Ahojte mam ms 7-8 dni a 10 dni pauza mam to tak pretoze som v auguste prestala kojiť takže čakám kedy sa to upraví, ale teraz menstruacia neprestáva menstruujem už 12-ty den prve 3-4 dni bola silna a teraz taka ,,normálna,, viete niečo poradiť alebo...ved viete...skusenosti?!... 🙂 ďakujem.

miirabell
2. jan 2019

@tinaslukaskom ahoj, ja som to mala dost podobne...dokonca som pocas poslednych 2 mesiacov krvacala aj pocas ovulacie a potom som si spomenula na caj z alchemilky. Neviem ci nahoda, ale tento cyklus je to ok 🙂 ak chces, skus, uskodit ti neuskodi 🙂

babydesire
2. jan 2019

@tinaslukaskom pripajam sa,, moja situacia je takato: 26.8.18 sa narodila dcerka, 6.11. som mala konizaciu krcka a vtom case skoncilo zial aj kojenie, uz par dni pred tou operaciou som mala spinenie...je 4.1.19 a ja som este nemala normalny cyklys,,stale bud krvacam alebo spinim,dr.vravi ze je vsetko ok,,ale ja sa obavam ze velmi nie,navyse vysledok z histologie nebol jednoznacny...uz neviem co stym...dr kazal cakat na normalny ms,,ale dokedy?! Na kontrolu a stery idem v maji.

@miirabell dibry napad skusim tu alchemilku..a asu su kypim ascirutin,je volne predajny,,snad pomize