Dlhodobá bolest podbruška a krížov

laukovie
4. mar 2014

Ahoj žienky. Už asi 3 mesiace ma boli v podbrušku a krize ako pred menstruaciou. Na gynde som bola, lekar povedal ze je to kvôli nepracujucemu vajecniku. Urobil mi cytologiu, vysledky mam hranicne mala by som ist na operaciu teraz alebo po opakovanej cytologii o 3 mesiace. Musim ale este pockat na jedny vysledky. Ta bolest je na zblaznenie a ktomu mi este menzes meska a doktor je na dovolenke

tinacho
4. mar 2014

@laukovie skús pohotovosť a netrp, možno ti niečo dajú od bolesti. Človek čo sa nesťažuje tak nič nezíska. Držím palce 😒

ullala
4. mar 2014

@laukovie ako zistil, ze ti nepracuje vajecnik?

laukovie
autor
4. mar 2014

Vajecnik uz bol operovany, mala som cystu 9×7cm, a teraz ked som bola na vysetreni tak mi povedal ze bolest podbruska sposobuje ze jeden vajecnik nepracuje a druhy je prepracovany

ullala
4. mar 2014

@laukovie ake vysetrenie sa robi na tu pracu vajecnikov? Mam podobne bolesti ako ty, od poslednej menstruacie ☹

dnp
17. mar 2015

Ahojte baby, mohli by ste mi povedať, čo by mohlo znamenať dlhodobé pobolievanie podbruška ? Nechránený pohl. styk som síce mala, ale pri mojom cykle pravdepodobne v neplodné dni, tak som tehu vylúčila. Pobolieva ma v podbrušku už asi 6 dní. Najprv som si myslela, že ovulka, ale to by asi tak dlho netrvalo. Zvyknem mávať predmenštruačný syndróm - do MS mám 9 dní. Tak tiež si nemyslím, že by to bolo PMS. Párkrát som pri malej potrebe zacítila kus pálenie, pichnutie. Čo si o tom myslíte ?