Dlhodobá strata menzesu

1. dec 2020

Ahojte...mám 35 a problém s ovu a ms...pcos od puberty... Ako najdlhšie ste nemali ms (nemyslím tehu) a ako ste to riešili aby prišla???
Môj lekár už nevie čo so mnou a posiela má do Car ale tam sa všetko platí a neviem či tam robia niečo s dlhodobou meskajucou ms...či sa nespecializuju len na úkony... Vďaka

cajomila
1. dec 2020

Nechceš skúsiť tradičnú čínsku medicínu?

autor
1. dec 2020

@cajomila máš niečo overené čo funguje?

deti95060810
1. dec 2020

@cajomila prosím ťa vieš o niekom kto robí čínsku medicínu? Lebo mám problémy a potrebovala by som to riešiť.. Lieky účinkujú, len či by nebolo lepšie niečo iné ako len pchať lieky do seba...😉

cajomila
1. dec 2020

Nie, ale ja nie som čínsky doktor.On by ti najskôr musel spraviť diagnostiku zdravotného stavu.A potom naordinuje liečbu.Mozno by ti aj spravil akupunkturu.

cajomila
1. dec 2020

@deti95060810 Poznám v BR a Hriňová.Neviem odkiaľ si.

missviolet
1. dec 2020

Mam PCOS, najdlhsie som nemala menzes 10 mesiacov (a to mam 27 rokov)

autor
1. dec 2020

@missviolet a ako sa spustila ms?

ctrl
1. dec 2020

https://www.energy.sk/sk/menu_x1077x/
Skús napísať na tejto stránke gynekológovi.
Mala som sice úplne iné problémy ale prírodná liečba zabrala .

missviolet
1. dec 2020

Prisla sama. Moj gynekolog to popravde ani neriesil, nejak ho tie moje PCOS netrapia. Bola som aj u endokrinologicka, kde my vyslo, ze mam velmi zly vysledok estradiolu a neovulujem. Vraj sa mam menej stresovat a ,zit stastne'. Uzas. Ale ja som velky streser, nasadila som ashwagandhu, ze ved nemam co stratit, skusim, upravila mi stresovy hormon a aj menzes prisiel. Neviem, ci nahoda...

susily
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
susily
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cajomila
1. dec 2020

@susily Osobne si myslím, že vyhodené peniaze to nebudú.Nieje to o tom, že ti predpisu super dráhy bylinkový čaj.
Mali by ti urobiť celkovú diagnostiku zdravotného stavu.V čínskej medicíne spájajú duševné a fyzické zdravie do jedného.Takze si myslím,že by mali hli zistiť v čom je problém.Vela krát, zistia, že nap. máš dlhodobo oslabené obličky...
Robia akupunkturu ( s tou mám skúsenosť...vyslovene ma v kritickom stave postavila na nohy...neverila by som, keby som to sama nezažila).

ctrl
1. dec 2020

Nápis mi na IP

addi
2. dec 2020

Presne ako píšu baby hore... Poď na to prírodnou cestou. Dá sa to 🙂 už spomínanou čínskou medicínou alebo viem aj o tom, že baby si dali hormóny a teda aj menzes dokopy zelenými potravinami (vyrovnávajú hormóny a dostávajú telo do prirodzeného stavu) mne pomohli len na bolestivú ms, iný problém som našťastie nemala

addi
2. dec 2020

Ba, teraz som si spomenula :D mykózy som si dala tiež doporiadku.. a to bolo už dávnejšie tak som na to aj zabudla. Na takéto veci sa zabúda dobre 🙂