Dlhý cyklus

milos32nika21
5. jan 2017

Baby ja uz neviem co mam robit mam strasne dlhe cykly....uz pol roka kazdy mesiac chodim k doktorke na vyvolavacky co som uz zufala tento mesiac som povedala ze pockam kym pridu same uz je to 50dc a ms nikde snazime sa aj o babatko ale viem ze ak si toto nedam do poriadku nepojde to tak lahko....neviete co by mi pomohlo alebo nemala niektora zz vas taky problem...antikoncepciu nechcem brat.dakujrm

karmela
5. jan 2017

@milos32nika21 ahoj a Dr stym nič nerobí ked chodíš stále na vyvolavacky? Hormonálny profil ti robila..A zvlášť ked chcete babo..Začala by som tým nech ti dá niečo na úpravu cyklu.Ja mám skúsenosť s agnucastonom premna mi sadol..Je dobrý aj na ovulaciu tak mi to moja Dr vysvetlila len ho treba brat 3mesiace každý den😉

janci05
5. jan 2017

Čo sa týka nejakej odbornejšiel liečby ti moc asi neporadím, ale skús pravidelne piť alchemylkový čaj. Ak ho teda ešte nepiješ. Ten je na ženské problémy.

alllexis13
5. jan 2017

@milos32nika21 mne dr.odporucil Inofolic-je to prasok ktory sa rospusti vo vode a vypije.Malo by to upravit menzes a tiez pomaha otehotniet.No ja som ho nestihla pouzit.🙂

lala1501
5. jan 2017

@milos32nika21 ja som mala tiez hrozne nepravidelny cyklus a hormony som nemohla brat tiez som chodila casto na vyvolavacky a otehotnela som na prvy pokus,len bohuzial to bolo mimomaternicove.

milos32nika21
autor
5. jan 2017

@karmela
@alllexis13 baby brala som teraz 2 mesiace inofolic dva krat denne alchimilku pijem doktorka mi dala vzdy inekciu na rozrazenie sliznice a o 10 dni som isla na vyvolavacku mam zevraj aj sliznicu len 5 mm...som uz zufala nechcem ist zase k dokktorke lebo viem ze bud mi bude chciet dat antiku alebo to zase skonci pri vyvolavacke a myslim ze ani pre telo to neni dobre kazdy mesiac davat vyvolavacku.

karmela
5. jan 2017

@milos32nika21 Skus ten agnucaston je voľno predajný v mojalekaren ináč je na predpis,ale platíš plnú sumu..Ja chcem tiež este jedno mimi..Len mi začal haprovat cyklus mám veľmi zlatu Dr..Ona mi poradila že pomáha aj na ovu a je dobrý na úpravu cyklu aj pri snazeni..Škoda že ta Dr nevie pochopiť a chce silou mocou antiku

milos32nika21
autor
5. jan 2017

@karmela no tak to vyskusam....aj ked som sa tesila z inofolicu ze mi pomoze aspon v tomto ale vobec nic a bojim sa ci mam vobec ovulacne dni ked mam taketo cykly tento mesiac som robila aj ovu testy okolo 20 dna strasne bolesti ako pri ovulke ale testy kazdy vecer negativne tak som bola mimo s toho...vyskusam teda este to co radis ty a budem dufat ze pomoze.

karmela
5. jan 2017

@milos32nika21 alchemilku pi len do ovulácie..Mne Dr poradila brat vitamín E,kys listovu acidum folicum ta je najlepšia lenže je na predpis a ten agnucaston..Držím palčeky nech sa cyklus úpravi a nech si čím skôr tehu

milos32nika21
autor
5. jan 2017

@karmela nikdy som nemala a tymto problem ze mi meskala ms a odkedy chceme druhe babo ako na potvoru a uz je to rok...a ty si uz tehu?

karmela
5. jan 2017

@milos32nika21 ten inofolic som počula aj ja že je dobrý pri snazeni.Bavila som sa onom s Dr tak vraj niektorým ženám pomohol k tehu niektorým rozhadzal cyklus asi to je fakt komu ako sadne..Mne sadol ten agnucaston hoci poviem pravdu niekedy som nedôsledna zabudnem vziať tabletku.Ale klop klop klop mne pomáha

karmela
5. jan 2017

@milos32nika21 este niesom ale dúfam že tento rok budem 😉 My sme sa nejak extra nesnažili ale uz aj vek mi ide hore tak chcem intenzívnejšie pracovať na druhom.Aj tebe prajem veľa štastia nech sa uz zadarí

milos32nika21
autor
5. jan 2017

@karmela dakujem podobne aj tebe aj ja chcem uz aj kvoli malej uz ma 6 rokov a stale tuzi mat surodenca a nechcem aby bola sama....ja mam aj cervene vino pred sebou tepla sprcha a nic rozmyslam ze ak do pondelka nepridu pojdem k doktorke a asi sa uz pred nou od zufalstva rozplacem ciste psycho uz 2 tyzdne bolesti strasne brucho ma boli vzdy ked idem na wc dufam ze budu a nic.takze dufam ze tento rok tehulkujeme

karmela
5. jan 2017

@milos32nika21 ja to mám podobne 7r slečnu ktorá chce naj sestričku ale ked bude braček tak ho bude tiež milovať a učiť 😊 No Skus Dr presvedčiť že sú aj iné možnosti ako antika..Ak si nedá povedať Skus ten agnucaston..Lebo len žena co túži este po bábätku pochopí že čakať nasadiť antiku a vysadiť a zase čakať nieje nič moc.Niektory Dr to nevedia pochopiť.

milos32nika21
autor
5. jan 2017

@karmela presne aj ona ze ved na pol roka to by bolo premna vacsnost.tak dakujem zajtra kupim a su to tablety? Ako to beries?

karmela
5. jan 2017

@milos32nika21 áno tabletky každý deň 1 v balení sú 30ks a tri mesiace by sa mali brat..držím palčeky

lucinka511
6. jan 2017

@milos32nika21 skus inofolik.ten sa berie na polycysticke vajecniky.

lilyianka
6. jan 2017

@milos32nika21 povedz dr.ze chcete druhe dieťa a ze ti hapruje ms....nech ti urobi horm.profil,aby si vedela ci vobec ovulujes alebo ci nemas pco.....ono ovulacia aj tak nemusi byt každý mesiac,takze netreba hned stresovat 😉
Ja som tiez brala inofolic 3mesiace a mne cyklus rozhadzal....ms mi meskala aj tyzden,tak som ho vysadila.....v podstate by ho mali uzivat zeny co maju pco,co ja nie som
Inak kys.listova acidum folicum nie je na predpis......ja si ju bezne kupujem v lekarni....tak nasad 1tabletku denne. 👍

iwulqa
20. aug 2017

Baby ja mam tiez taky problem ze kazdy druhy cyklus je 46-48 dc a zase druhy cyklus je presne 28 Dc. Stretli ste sa s tym niekto?

marinka70
20. aug 2017

Ahoj, ja som mala velmi podobny problem, kramy som mala nepravidelne a uplne hocijako ale vzdy cyklus dlhy tak ako pises ty. Dr mi zistil ze je to tym ze sa mi nespusta ovulacia a cyklus tam zostane stat, tak mi dal liecbu lutenilom, cyklis sa ktasne ustalil kazdych 30d pptom vysadil prve mesiace to slo potom mi meskalo 10d a potom som zistala tehotna, tiez som antikoncepciu odmietala a dojonca dr mi povedala ze musime vajecniky nastartovat prave tym lutenilom ze keby mi dal antikoncepciu tak akurat by tie vajecniky uz vobec nepracovali. Len ako pisu vyssie mala by to riesit tvoja dr a nastolit liecbu...kazdy sme v tomto iny.