Dlhý rast zubov múdrosti

zoja_
31. máj 2017

Ahojte, mali ste niekto podobny problem? Zacala mi rast osmicka cca pol roka do zadu a vkuse mi po trosku rastie no odkedy mi zacala rast mam tlaky v podnebi, bolest v hrdle na tej strane a hlavne tlak v nose vzdy!Uz nemam nato nervy nie a nie aby vyrastla a uz zas zacina dole rast. Nechcem si ich davat vytrhnut ked ich este nemam ani poriadne vonku. Rastu aj Vam tak dlho? A mate take stavy? Normalne citim nechut v ustach na jedlo fakt odkedy mi zacali rast ma ide porazit uz nech to skonci😖

saska.t
31. máj 2017

Zacali mi rast v 18-tke a rastli do 35,vzdy opuchnuta uzlina ,bolest hrdla na tej strane...vzdy to boli 3-6 mesacne fazy,bolesti a opuch uzlin cca tyzden,takze ano vsetko to moze byt z toho , dnes mam 39 r. a su vsetky vonku,boleli len spodne ....

rakahaka
1. jún 2017

8micky su trest Bozi, aj ked neviem co take zle som spravila, rastli asi 4roky pekne mi tlacili na trojklanny nerv, vacsiu bolest som nezazila. Odkedy su von mam pokoj, tiez len spodne problemove.

llenka014
9. jan 2021

Mne už cca pól rok rastie 8smicka dole v právo a uzlina na krku sa mi spravila v ľavo + v ľavo má boli ucho môže byt príčina rast zubu múdrosti ?