Duphaston a Clostilbegyt - skúsenosti

iviiike
22. nov 2014

Ahojte baby! Mám otázočku, či máte niektorá s týmito tabletkami nejakú skúsenosť? Dr. vravel, že mam veľmi slabú ovuláciu a preto mi predpísal tieto lieky takto: od 3.DM do 6.DM mám brať clostilbegyt a od 15.dna duphaston. Pomôže nám otehotnieť?

darty13
22. nov 2014

@iviiike ja som brala tieto hormony ked som mala 18 rokov, mala som anovulaciu- cize sa mi netvorilo vajicko. Brala som ich 3 mesiace. Prvy syn sa nam podaril na 1x a druhy syn na 2 x. Neviem či tie lieky este ucinkovali, ale po liecbe som uz vzdy mala pravidelnu ms.

iviiike
autor
22. nov 2014

Takze pomohli pri otehotneni? Uz velmi tuzime po babätku, takze dufam ze sa podari 😉 a dakujem

zuzi79
23. nov 2014

ja som sa liečila týmito liekmi 3x a vždy som na prvý krát otehotnela. To sú klasické lieky pri týchto problémoch, užíva ich nespočetne veľa báb.

iviiike
autor
23. nov 2014

Jeeej, vsak to je super. Dufam ze sa to podari aj nám 🙂 a dakujem za odpoved 😉

timeashop
13. dec 2014

Ahoj! Ako sa más? Pomohli ti tieto lieky? Ja som tiez brala teraz Closty a od 16. Duphaston. Snazime sa 1,5 rok

onikaa
13. dec 2014

@iviiike ahoj, nám pomohlo. Máme 9.mesačnú dcérku. Ja som ovuláciu nemala vôbec, brala som estrofem, clostylbegy, duphaston a pichal mi pregnyl 5000 na spustenie ovulácie

iviiike
autor
13. dec 2014

Gratulujem 🙂 a po akom case sa zadarilo?

iviiike
autor
13. dec 2014

Dnes som dobrala poslednu tabletku clostilbegyt' takze zatial len dufame 🙂

timeashop
14. dec 2014

A vy iné lieky neberete? Mne napisal lekar este anopyrin a prednison...

iviiike
autor
21. jan 2015

Nie okrem duphastonu a clostylu ziadne ine