Duphaston a jeho účinky

sissahh
3. nov 2018

Ahojte chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s duphastonom ? Mám to na úpravu menzesu pomohlo Vám to alebo nie ? 🙂

atka1989
3. nov 2018

@sissahh aj ja to mám som už prvý mesiac užila a teraz mi akurát konci menzes . Ale neviem kedy mám začať brať od začiatku menzesu odratat 15dni a na 15den mám zase začať brať.

sissahh
autor
3. nov 2018

@atka1989 ja mám na 16 deň cyklu

cerez
3. nov 2018

Ja som ho užívala v čase špinenia alebo krvácania v strede cyklu čiže akoby v ovulačnom období. Bežné krvácanie v čase ovulky je normálne, ale ja ho mala od ovulky až do najbližšej ms. Dr. mi nasadil dufaston v strede cyklu do ms a veru upravilo sa mi. Už to nie je také tragické.

sissahh
autor
3. nov 2018

@cerez no som zvedavá čo to spraví

cloe123
6. nov 2018

Ja ho beriem od 15-teho dna cyklu. Dr mi ho nasadila koli tomu ze by sme chceli babo. A od kedy som vysadila tabletky tak mam troska rozhadzany cyklus. Tak mi ho nasadila na upravu. Vybrala som ho prvy mesiac a ms som dostala na 29ty den. 🙂

sissahh
autor
8. nov 2018

@cerez a keď si začala s duphastonom na kolky deň menzes prestal ? Ja mám stále menzses síce slabší a duphaston beriem už 3 deň

cerez
8. nov 2018

@sissahh Tuším, že prvý mesiac som špinila až do ms..v podstate sa zmiernilo krvácanie v čase ovulácie a menilo sa na špinenie. Druhý mesiac už bol lepší..asi do 5 dní.

lulu369
8. nov 2018

@sissahh ja som ho tiež brala na úpravu cyklu a pomohol, cyklus sa mi cca po 3 mesiacoch upravil...

lulu369
8. nov 2018

@cloe123 ja som mala po HAK tiež rozhádzany cyklus, po duphastole sa cyklus upravil a po vysadení duphastolu som o 2 - 3 mesiace otehotnela... Dnes mám doma 3 zdravé detičky 😉