Duphaston a krvácanie mimo cyklu

stevvvka
31. mar 2015

doktor mi predpisal duphaston na upravu cyklu, mala som ho obrat 17. - 26. den cyklu a na 28.-29. DC mala prist menzes.... ale prisla uz 23.DC... vraj je to v pohode, na nete som sa nedocitala, cim to moze byt...kto ma skusenosti s duphastonom?

laska07
4. apr 2015

Ahoj ja ho beriem ale mne ho naordinovala gynekologicka na zastavenie krvacania v tehotenstve.Som v 4tt.

stevvvka
autor
5. apr 2015

@laska07 ja krvacam uz tyzden, dnes je to iba spinenie, ale nejako sa mi tie lieky nepozdavaju... gratulujem k tehotenstvu, nech vsetko dobre dopadne

lusynka4444
10. jan 2016

@stevvvka aj mne sa to teraz stalo o tyzden skor som zacala krvacat...aka bola tvoja pricina?

stevvvka
autor
10. jan 2016

@lusynka4444 to sme uz potom neriesili, ani sa nepamatam vlastne...potom sme zacali zistovat, ci mavam ovulaciu alebo mam anovulacne cykly

lusynka4444
10. jan 2016

@stevvvka tak lebo ja neviem ci to mam brat ako MS a zacat na 17 DOC zacat brat duphaston pretoze ja som nemala ani ziadne priznak ako ked mam normalnu MS...ziadna bolest...podbruska ani prsnikov len som 3 dni krvacala

stevvvka
autor
10. jan 2016

Po duphastone mozes krvacat aj mimo cyklu, tak si nie som ista

laska07
10. jan 2016

Baby chcem sa opytat.Dnes som 20 DC a BT sa mi stale drzi nizko okolo 36,6-36,7.Biely vytok mam uz druhy den ako po skonceni plodnych dni no na grafe sa mi neukazuje ziadny teplotny rozdiel.Mam si to vysvetlovat tak ze ovulacia mi tento cyklus neprebehla?Cyklus mavam nepravidelny 24-36 DC.
Ďakujem

stevvvka
autor
10. jan 2016

@laska07 mozno neprebehla, ale ak mavas 36dnove cyklz niekedz, mozno este pprebehne. Meraj dalej, sleduj hlien...drzim prsty

laska07
11. jan 2016

@stevvvka
Dnes uz len 36,5.Tak ja uz neviem.36 DC som mala len raz.

stevvvka
autor
11. jan 2016

@laska07 ja som raz mala ovulku az 35. Dc.... moze to byt stresom...psychika spravi strasne vela.

lusynka4444
11. jan 2016

@stevvvka no len ak krvacas mimo cyklu aj tak by ms mala potom prist ci? A mne uz 6 dni meska

stevvvka
autor
11. jan 2016

@lusynka4444
@lusynka4444 neviem poradit...

fifinkaaenny
22. feb 2016

viete mi poradit, uzivam prvy krat duphaston, uz som vybrala balenie no menzes neprichadza, dnes je 11-ty den od poslednej tabletky, no menzes nikde, je to normalne?

stevvvka
autor
22. feb 2016

@fifinkaaenny nie je to zvycajne, ale stava sa. Ak je moznost, ze si tehotna, sprav test, ale moze to byt hocico. Stres, nachladenie.....aj ked 11 dni je ozaj dost.

fifinkaaenny
22. feb 2016

pockam este par dni a potom sa odhodlam na test, som uz z toho strasne nervozna, dakujem za odpoved stevvvka

stevvvka
autor
22. feb 2016

@fifinkaaenny urcite daj vediet, ako to dopadne

fifinkaaenny
24. feb 2016

juuuj, este stale nic, som taka nervozna že až...

stevvvka
autor
24. feb 2016

Sprav si test, cim skor...mozno uz volaco bude 🙂

fifinkaaenny
24. feb 2016

ved toho vysledku sa bojim

fifinkaaenny
25. feb 2016

stevvvka cize potvrdene 3t.

stevvvka
autor
25. feb 2016

Uz to mas potvrdeneod lekara ci len testom? 🙂

fifinkaaenny
10. mar 2016

stevvvka potvrdene lekarom, partner to nechce o tyzden idem na potrat 😒

stevvvka
autor
10. mar 2016

@fifinkaaenny a si si ista aj ty? Najviav to ovplyvni teba, fyzicky a psychicky. Ak nie si stopercentne ista nechod na potrat ☹

laska07
10. mar 2016

@fifinkaaenny Aj ja si myslim ze si to poriadne premysli.Ak sisi neni ista nerob to.Lutovala by si to cely zivot.

fifinkaaenny
14. mar 2016

neviem čo mám robiť, naozaj neviem, nemam rodinu kto by mi pomohol... naozaj neviem co mam robit....

stevvvka
autor
14. mar 2016

@fifinkaaenny ak nechces potrat, nechod nan. Skus pocas tehotestvna najst nejaku pomoc, kamaratku, rodinu, su krizove centra...a ked sa male narodi a naozaj nebudes mat ine vychodisko, mozes ho dat na adopciu. Ja nehovorim aby si sa ho vzdavala, ale je tu taka moznost...urcite nemas nikoho kto by ti pomohol?

fifinkaaenny
14. mar 2016

co mi to pises ze adopcia co si naozaj o mne myslíš ze som nejaky odlud.... tento posledny prispevok ma utvrdil v to ze radsej neziadat o radu prosto o nic ako sa dockat takejto reakcie. necakajte odo mna uz ziaden prispevok, beriem to osobne....

stevvvka
autor
14. mar 2016

@fifinkaaenny nehnevaj sa na mna, su zeny, ktore su v takej financnej tiesni, ze nemaju na vyber. Bolo to krajne riesenie tak sa neurazaj

19martinka89
17. mar 2016

Dobrý deň, chcla by som sa poradiť posledu menštruaciu som mala veľmi slabú a akurát mam pred operaciou (prefukom vaječníkovodov ) teraz keď už mam dohodnutý termín začínam špiniť a bojím sa že dostanem menštruaciu . Viete mi poradiť že teraz keď mam 17 deň cyklu a začnem brať Duaston môžem ju zastaviť? Mimochodom Dufaston beravam pravidelne od 18 dna cyklu. Prosím o všetky skusenosti Ď