Dve hrčky v podbrušku

aneta31
12. feb 2021

Ahojte, 20.1. sme mali sex s priateľom, mali sme kondóm ale nebol deravý ani nič, spravil sa vo mne kontrolovali sme ho a nebol deravý, 31.1. som dostala krámy, mala som bolesti aj krvácanie, asi 3-4 deň som behala a začalo ma viac bolieť podbruško, po siedmom dni mi zvyčajne končia ale bolesti pokračujú doteraz, keď bežím alebo robím gymnastiku, tak to začína viac bolieť, keď nerobím nič tak to boli menej, ešte keď ležím na bruchu tak ma boli podbruško viac a keď si ľahnem normálne alebo sadnem tak to prechádza, nemám žiadne príznaky.. ale našla som si dve hrčky v podbrušku, na ľavej a pravej strane.. výtok mám rovnaký ani prsia má nebolia a robila som si aj test predvčerom a bol negatívny.. prosím pomôžte mi, dopisujem že nemám pravidelný cyklus a teraz mi prišli načas, zvyčajne meškajú alebo prídu skôr

aneta1243
12. feb 2021

@aneta31 môzes mať cystu , ja som pri cyste mala 3 týždňové slabé krvácanie a bolesti na pravej strane podbruška , zašla by som radšej do doktora

aneta31
autor
19. feb 2021

@aneta1243 Mala by som dostať krámy 1 teraz a dnes ma začala bolieť jedna bradavka, keď ju chytím ale bolesť prestane, keď ju pustím tak zas začne